Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

10 najważniejszych wydarzeń i publikacji w naszym serwisie Academy-Bitcoin.com. Poznaj nasze najpopularniejsze publikacje w miesiącu styczeń 2020. Każdy z naszych czytelników chętnie dzieli się naszymi publikacjami w social media co motywuje nas do kolejnych i bardziej wartościowych publikacji. Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi newsami obserwuj nasze kanały social media.

10 najważniejszych wydarzeń w styczniu 2020

Styczniowa „Pompa bitcoin” cyklicznie co roku

Nie da się ukryć, że jednym z założeń najczęstszych jeśli chodzi o handel kryptowalutami jest to, że tak naprawdę wszelkie przeszłe wyniki w żadnym wypadku nie są wskaźnikiem sukcesu przyszłego. Gdy jednak ten sam wzorzec już występuje przez trzy lata z rzędu i jakby tego było mało prawie że dokładnie w tym samym czasie, to można w sposób niezmiernie bardzo łatwy jest zakwestionować jego własną wagę. Na pewno wielu z nas chciałoby wiedzieć czy nas w ogóle czeka pompa bitcoin styczniowa?

Bitcoin doszedł do kursu 9000 USD pierwszy raz w 2020r.

Po wielu perturbacjach kurs Bitcoina przebił się przez granicę 9 000 dolarów amerykańskich za sztukę. Czy to oznacza więcej dla przyszłości króla kryptowalut aniżeli tylko wzrost ceny jednostkowej? Czy są czynniki mogące wpływać na jej cenę w ciągu kolejnych dni? Przyjrzyjmy się temu?

PornHub przyjmuje wszelkie płatności w stablecoinie Tether

PornHub jest jedną z największych platform, przy pomocy której możemy oglądać filmy dla dorosłych. Niedawno dodał on u siebie także kilka nowych opcji wypłat dla modeli oraz także dla modelek, które publikuję swoje materiały na stronie. Chodzi między innymi o USDT stablecoina Tether.

Styczeń 2020 najważniejsze wydarzenia w Kopalni Bitcoin

Poznaj nasze najważniejsze wydarzenia z serwisu KopanieBitcoin.pl Publikujemy podsumowanie miesiąca styczeń 2020. Wszystkie poniższe publikacje były najczęściej czytane i publikowane serwisach Social Media. Jeżeli chcesz czytać wszystkie nasze publikacje na KopanieBitcoin.pl to warto obserwować nasze kanały social media.

10 milionów Bitcoinów (BTC) pozostaje w uśpionych od ponad roku

Zgodnie z najnowszymi zestawieniami około 10 milionów Bitcoinów (BTC) trwa w uśpieniu. Zdaniem znawców tematu holdowanie waluty cyfrowej jest wynikiem zbliżającego się halvingu, a co za tym idzie wielce prawdopodobnego wzrostu kursu.

Firma kopiąca Bitcoina z dużym ostrzeżeniem od giełdy Nasdaq

Nasdaq niedawno się skontaktował z firmą o nazwie Golden Bull Limited, która działa jako internetowy finansowy rynek oraz pożyczkowa firma. Nasdaq powiadomił ją, że ona nie dostarczyła finansowego sprawozdania za okres sześciu miesięcy przed 30 czerwca roku ubiegłego. To właśnie narusza zasady wyznaczone przez Nasdaq, co doprowadzić może do usunięcia z notowań właśnie Golden Bull.

Podsumowanie miesiąca styczeń 2020 według naszych najważniejszych publikacji na Kryptowaluty.Expert. Poniższe publikacje były najcześciej czytane przez naszych użytkowników i zbudowały dla nas największe zasięgi widoczności w styczniu 2020. Kryptowaluty.Expert jest serwisem dostarczającym newsy z całego świata. Obserwuj nasze Social Media aby być cały czas świadomy jak rozwija się branża kryptowalut.

Startupy Blockchain upadały w roku 2019 dużo rzadziej, a niżeli w rok 2018

Podczas ostatniej bessy w roku 2019, bardzo duża liczba projektów na rynku kryptowalut upadła. Analiza wyników z DeadCoins.com, daje nam do zrozumienia, że liczba przysłowiowych „zgonów” projektów blockchainowych była o wiele mniejsza, a niżeli w roku 2018. Czy to oznacza, że Blockchain zyskuje zatem na swojej popularności?

10 najważniejszych osób w branży kryptowalut w roku 2019

Nie da się ukryć, że rok 2019 zapamiętany będzie jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych dla tej branży. Tudemun długo oczekiwany nie miał miejsca. Do tego organy nadzoru zaczęły monitorować uważnie wszystko to, co się dzieje na rynku. Jeśli chodzi o prognozy cen Bitcoina, to stawały się one coraz bardziej jednoznaczne, a sama fala zwolnień objęła naprawdę wiele startupów.

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin w Styczniu 2020 

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin, które miały miejsce na naszym globalnym portalu Bitcoin-Squad.com. Poznaj najważniejsze publikacje na naszym serwisie. Uzupełnij wiedzę o wydarzenia abyś w lutym wiedział w jakim kierunku może iść kurs Bitcoin. Dzięki nam zawsze będziesz wiedział najważniejsze informacje ze świata Bitcoin i innych kryptowalut.

Rate this post

Leave a comment