Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Inwestowanie w kryptowaluty to doskonały sposób na osiągnięcie niemal całkowicie pasywnego dochodu. Wirtualne pieniądze stale rosną w popularność i coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie inwestycji. Niektórych powstrzymują myśli o ryzyku, jednak z pomocą automatów i botów do inwestowania w Bitcoin ryzyko staje się znacznie mniejsze.

Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to największa, a zarazem pierwsza powstała kryptowaluta na świecie. Na rynku dostępna jest od 2009 roku, kiedy to osoba lub grupa osób pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Bitcoin jako wirtualna waluta pozwala na dokonywanie bardzo szybkich transakcji w pełni anonimowy sposób z pominięciem banków centralnych oraz instytucji podatkowych na całym świecie. Oznacza to, że transakcje nie wiążą się z płaceniem dodatkowym opłat (prowizji). Co więcej, wymiany handlowe z użyciem Bitcoinów oraz innych kryptowalut mogą być dokonywane w dowolnym momencie na całym świecie. Pomimo tego, że żaden urząd ani grupa osób nie „czuwa” nad bezpieczeństwem w przypadku Bitcoinów, inwestowanie oraz trading są całkowicie bezpieczne dzięki bardzo złożonemu szyfrowaniu opartemu na technologii Blockchain.

Dlaczego warto inwestować w Bitcoin?

Przede wszystkim warto rozpocząć od tego, dlaczego w ogóle powinniśmy inwestować. Daje to możliwość stworzenia stałego przepływu pieniędzy, który w dłuższej perspektywie zawsze przynosi zyski. Trzymając pieniądze na koncie bez żadnych inwestycji, ich wartość minimalnie się zmniejsza z każdą zmianą w poziomie inflacji. Dlaczego zatem warto inwestować w Bitcoiny? Po pierwsze dlatego, że kryptowaluty to przyszłość. Bezpieczeństwo oraz wygoda, którą oferują najnowsze technologie odgrywają w tym bardzo duże znaczenie. Według prognoz powszechność wykorzystywania Bitcoinów w najbliższych latach będzie tylko rosła, dlatego warto korzystać z okazji, póki cena jest bardzo przystępna.

Prognozy dla Bitcoin na najbliższe lata?

Bitcoin oraz pozostałe kryptowaluty to ogromna szansa dla wielu osób z całego świata na uniknięcie negatywnych skutków wzrastającej inflacji oraz prowizji pobieranych przez instytucje bankowe. Dodatkowo stały rozwój dostępności do internetu na całym świecie sprawia, że coraz więcej osób żyjących w państwach z niepewną sytuacją gospodarczą przechowuje swoje środki właśnie w formie kryptowalut. Prognozy są bardzo różne, jednak niemal wszystkie przewidują znaczący wzrost ceny Bitcoinów na przestrzeni kilku najbliższych lat. Jedna z ważniejszych postaci w świecie kryptowalut, John McAfee twierdzi wręcz, że wartość może sięgnąć nawet 500 000 USD za Bitcoina.

Automaty do inwestowania w Bitcoin – Ranking 2019

Inwestycje w Bitcoiny mogą być bardzo dochodowe, jednak lepiej zrobić to przy użyciu specjalistycznych oprogramowań i botów.

Automaty do inwestowania w Bitcoin Top 1 – Profit Revolution

Profit Revolution to obecnie jeden z najskuteczniejszych botów do inwestowania w Bitcoiny dostępnych na rynku. Charakteryzuje się bardzo szybką i prostą rejestracją, do której potrzebne jest jedynie podanie swoich podstawowych danych i przeprowadzenie rozmowy z konsultantem, który kieruje wszystkich użytkowników krok po kroku, jak dokończyć proces rejestracji, zainwestować i zarobić pierwsze pieniądze. Zarobek za pomocą takich narzędzi jest całkowicie legalny, a szybki system wypłat sprawia, że możemy automatycznie zainwestować je na nowo.

Automaty do inwestowania w Bitcoin Top 2 – Bitcoin Bilionaire

Bitcoin Bilionaire to atrakcyjny bot internetowym który wspomaga inwestorów w kryptowaluty. Największą zaletą poza stałym dawaniem podpowiedzi użytkownikom, jest możliwość przeprowadzania automatycznych transakcji. Narzędzie do inwestowania podpowiada graczom, kiedy warto przeprowadzić konkretą transakcję i jest w tym niemal nieomylna, dlatego zdecydowanie opłaca się w niej zarejestrować. A jest to bardzo proste. Do osiągnięcia zadowalających zysków z Bitcoin Bilionaire wystarczy jedynie kilkadziesiąt minut dziennie.

Automaty do inwestowania w Bitcoin Top 3 – Bitcoin Era

Bitcoin Era to bot, który cieszy się jedną z najwyższych średnich dziennych zarobków wśród użytkowników, ponieważ zarabiają oni średnio aż 1100$. Oprogramowanie jest całkowicie darmowe i pozwala na bardzo szybkie odniesienie dużych zysków. Bitcoin Era to oprogramowanie podpowiadające graczom możliwe lukratywne inwestycje. Dużą zaletą jest także czytelny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu w Bitcoin Era odnajdą się zarówno początkujący inwestorzy, jak i bardzo doświadczeni gracze.

Automaty do inwestowania w Bitcoin Top 4 – Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution to kolejny doskonały bot na naszej liście, który cieszy się doskonałymi opiniami wśród użytkowników z całego świata. Posiada niesamowicie dopracowany algorytm, który według statystyk działa w aż 94% przypadków. Bardzo ważne dla graczy jest także to, że oprogramowanie jest bezpłatne. Wszystkie zainwestowane i zarobione pieniądze należą do inwestora, ponieważ nie przechodzą przez żadnych pośredników. Rejestracja jest mało skomplikowana i możliwa do przeprowadzenia w kilkanaście minut.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment