Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Roger Ver to jedna z najbardziej znanych osób na całym świecie, jeśli chodzi o rynek kryptowalut. Jest to sprawca Bitcoina Cash, który w trakcie udzielanego wywiadu wyjawił, iż uważa, że odłam BTC wkrótce stanie się zdecydowanie bardziej popularny od głównej wersji. Zdaniem Vera stanie się to w przeciągu kilku najbliższych lat. Słowa te mogą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości, ponieważ wielu ekspertów z kategorii kryptowalut przychyla się do tej opinii.

Bitcoin Cash – jak powstał?

Bitcoin Cash na rynku pojawił się w sierpniu 2017 roku. Wraz z każdym miesiącem zyskiwał coraz większe grono zwolenników, a aktualnie jest już rozpoznawany praktycznie na całej planecie. Pomysł na uruchomienie BHC wziął się stąd, że chciano mieć jakąś alternatywę dla macierzystego BTC. Ten pomysł został zrealizowany i jak się okazało zakończyło się to dla pomysłodawcy bardzo dobrze. Ver to główny pomysłodawca BHC, przez wiele lat starał się szerzyć swoją wizję w wielu regionach na całym świecie. Przeprowadził również wiele inwestycji związanych z tą kryptowalutą.

Na forum przeczytasz o: Bitcoin Cash w roku 2019 jaka prognoza?

Co przewiduje Ver?

Roger Ver przewiduje, że popularność BHC dalej będzie rosła, również na terenie mniejszych państw. Jego zdaniem jest to tylko kwestia czasu, ponieważ odłam BTC przyjął się na rynku naprawdę pozytywnie i z całą pewnością zyska jeszcze większe grono sympatyków, gdy będzie bardziej rozpropagowany.

Ver uważa, że ludzie powinni otworzyć się na kryptowaluty i zgłębiać na ich temat wiedzę, co w dzisiejszych czasach nie jest trudnym procesem. Roger wyraził też przekonanie, że popularność BTC cały czas spada, ponieważ kryptowaluta przestała spełniać swoje podstawowe założenia już pod koniec 2017 roku i mało wskazuje na to, żeby miało się to odwrócić w pozytywną stronę.

Zobacz więcej: John Mcafee Bitcoin będzie kosztował 1 milion dolarów

Ver wyznał, że jego zdaniem BHC rozwija się zdecydowanie szybciej i jest to bezpieczna opcja dla wszystkich osób, które w jakiś sposób są zainteresowane kryptowalutami. Warto więc otworzyć się na nowe możliwości i przeanalizować cały rynek kryptowalut.

5/5 - (2 votes)

Leave a comment