Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ludzie od dłuższego czasu działający na rynku kryptowalut często zastanawiają się jak mogą wypłacić Bitcoin w sposób anonimowy, aby nie płacić w takim przypadku żadnego podatku. Według wielu osób jest to niemożliwe, jednak wcale nie jest to prawda. Wszystko da się uczynić, wystarczy posiadać podstawową wiedzę z tej dziedziny. Zainteresowanym przyda się specjalna karta płatnicza, dzięki której będą mogli wypłacać pieniądze bezpośrednio z bankomatów, nie używając do tego kont bankowych, kiedy to trzeba byłoby odprowadzić podatek. Karty płatnicze wydawane są przez specjalne instytucje, które zarejestrowane są na terenie Belize.

Nie jest to więc zakazane, wystarczy tylko postarać się o zdobycie takiej kart, a kwestia Bitcoin jak wypłacić anonimowo nie będzie już dla nikogo większym zmartwieniem. Karty tego typu umożliwiają zainteresowanym wypłatę Bitcoin w gotówce w bankomatach zlokalizowanych na całym świecie. Można zrobić to więc w miejscu swojego zamieszkania, ale też będąc na wakacjach w innym kraju.

Anonimowa wypłata Bitcoin – rejestracja na giełdzie EXMO

Osoby zastanawiające się nad Bitcoin jak wypłacić anonimowo powinny zarejestrować się najpierw na giełdzie EXMO. Jest to giełda, która nie wymaga od swoich klientów:

  • weryfikacji tożsamości,
  • żadnych potwierdzeń i dokumentów związanych z wypłatą większej gotówki na AdvCash.

AdvCash to nic innego jak specjalnie stworzony procesor działający na takiej samej zasadzie co PayPal oraz Dotpay. Dzięki niemu można bez problemów wpłacać Bitcoiny bez prowizji na swoje konto, ale też wypłacać je w gotówce w każdym bankomacie. Wszystko realizowane jest anonimowo, więc nie trzeba się obawiać konsekwencji swoich działań. Widać więc, że Bitcoin jak wypłacić anonimowo wcale nie musi być skomplikowanym procesem, wystarczy znać podstawowe metody wypłat, a potem przystąpić do realizacji swojego pomysłu.

Wypłacanie Bitcoin bez podatku – zamówienie karty płatniczej

Jeśli kogoś interesuje Bitcoin jak wypłacić bez podatku należy zamówić kartę płatniczą w formie debetowej. Ta karta daje możliwość wypłaty Bitcoinów w takich ilościach, w jakich życzy sobie tego klient. Nie trzeba przy tym udawać się do bankomatów w konkretnych lokalizacjach, można zrobić to na całym świecie. W związku z tym dla osób związanych od dawna z rynkiem kryptowalut jest to naprawdę duże ułatwienie. Nie pobiera się podczas realizacji takich transakcji żadnych prowizji, a więc nikt nie będzie stratny.

Koszt związany z zamówieniem karty internetowej to zaledwie jeden dolar, więc nie jest to duża kwota. W zamian za to otrzyma się szansę wypłacania Bitcoinów w gotówce bez uiszczania prowizji. Z karty można korzystać praktycznie od razu, nie trzeba czekać kilku tygodni, aż dojdzie ona do klienta lub zostanie aktywowana. To świetna informacja dla osób, które zwracają uwagę na czas. Bitcoin jak wypłacić bez podatku to proces, z którym łatwo można sobie poradzić posiadając szeroką wiedzę w tej kategorii. Plastikowa karta kosztuje 5 dolarów, każdy może zdecydować się na wygodniejszą dla siebie opcję.

Wypłacanie Bitcoinów a weryfikacja konta

Osoby, które szukają informacji na temat Bitcoin jak wypłacić bez podatku muszą wiedzieć, że zakładając konto na giełdzie EXMO nie będzie przechodziło się żadnej weryfikacji. To pozwala więc na anonimowe wypłacanie pieniędzy w bankomatach, nie muszą o tym wiedzieć nawet przedstawiciele rodziny klienta, ani też jego znajomi. To on sam decyduje, w którym dniu wypłaci zgromadzone przez siebie środki, używając do tego odpowiedniej karty płatniczej.

Przy okazji można mieć pewność, że wypłacanie gotówki będzie w stu procentach bezpieczne, a dostępu do środków nie będzie miała żadna osoba z zewnątrz. Za kartę płaci się jedynie przy jej wydawaniu, nie ponosi się żadnych opłat miesięcznych lub rocznych za jej posiadanie. Jest to więc kolejna pozytywna wiadomość dla osób, które zainteresowane są rynkiem kryptowalut i myślą o nim coraz poważniej. Jak widać kryje on wiele tajemnic, które są z reguły bardzo korzystne dla klientów.

5/5 - (4 votes)

Leave a comment