Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jeśli wirtualna moneta jest Waszym punktem zainteresowania i zastanawiacie się nad tym czy warto inwestować kapitał w takiej formie, dobrze być na bieżąco z aktualną sytuacją kryptowalut.

Na świecie istnieje już kilkaset kryptowalut konkurujących z bitcoinem. Ten innowacyjny, rozproszony system księgowy znajduje coraz więcej zwolenników.

O czym powinien pamiętać posiadacz kryptowaluty?

Każdy posiadacz portfela kryptowalutowego, niezależnie od rodzaju posiadanej kryptowaluty, powinien być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w tym temacie. Tym bardziej, że nie ma tutaj Banku Centralnego, który decydowałby o zwiększeniu jej podaży, a tym samym spadku jej wartości. O wartości kryptowaluty decyduje zatem wolny rynek.

Bitcoin doszedł do kursu 9000 USD pierwszy raz w 2020r.

Pomimo, że taka forma pieniądza nie może być kontrolowana przez instytucje finansowe, zajęta przez komornika czy kontrolowana przez polityków, będąc jej posiadaczem należy na bieżąco śledzić jej wartość, a co za tym idzie odpowiednie analizy techniczne. Kiedyś kryptowaluta była jak bilet na loterię, dzisiaj jednak jest to pełnoprawna klasa aktywów w portfelach inwestycyjnych. Cena kryptowaluty może się zmieniać, ale ta cyfrowa rewolucja nie musi być przeznaczona tylko dla osób o specjalistycznej wiedzy z zakresu IT.

Jak być na bieżąco?

Dzięki comparic.pl i portalowi Krypto Raport, możecie zapoznać się z odcinkiem dokonującym dogłębnej technicznej analizy Kryptowalut. To nie tylko odcinek o bitcoinie, ale analiza techniczna notowań także innych kryptoalut, takich jak Ethereum Classic (ETC), XRP, Litecoin (LTC),, Dash, Zcasch (ZEC), Lisk (LSK), OmiseGO (OMG), Verge (XVG), Basic Attention Token (BAT). Dowiecie się między innymi, że Bitcoin rośnie w siłę, ale także Lisk osiąga już cenę 3 dolarów a Ethereum 200 dolarów.

Bitcoin Profit – recenzja platformy Opinie 2020

Poza analizą wykresów obejmujących Bitcoina i Ethereum, czyli najbardziej znanych kryptowalut omawianych w cotygodniowych odcinkach, poznacie również sytuację pozostałych walut. Dowiecie się między innymi, że Bitcoin ma najlepsze od 7 lat notowania a jego cena wzrosła o ponad 30 procent od początku roku. W ten sposób pokonał opory w wysokości 7800 USD, 8250 USD i 9050 USD.

W ciągu ostatnich kilku dni odnotowano niewielkie spadki, podczas których cena tej znanej kryptowaluty osunęła się do okolic wcześniej pokonanego oporu. Jednocześnie pojawia się tutaj reakcja popytowa, która jeśli ta strefa zostanie odrzucona, spowoduje dalszą aprecjację z realnymi zasięgami osiągającymi okolice 11 tys USD, 12 tys USD i 13 tys USD.

Poza BTC i Ethereum mamy oczywiście omówione tutaj inne kryptowaluty, jak wspomniane wcześniej Ethereum Classic (ETC), XRP, Litecoin (LTC), Dash, Zcasch (ZEC), Lisk (LSK), OmiseGO (OMG), Verge (XVG) i Basic Attention Token (BAT). Ta analiza dostarczy Wam wielu cennych informacji i pozwoli zapoznać się z obecną sytuacją kryptowalut.

Stało się – kurs Bitcoin powyżej 8 500$ – 31000 zł Rok 2020!

Ten stały cykl analiz na bieżąco zaktualizuje Wasze informacjeo wielu walutach dostępnych w cyfrowej wersji. Autorzy są także otwarci na Wasze sugestie i propozycje kolejnych tematów. Możecie spokojnie zamieścić propozycję kryptowalut, które chcielibyście poddać analizie, a prowadzący na pewno rozpatrzą Waszą propozycję.

 

Rate this post

Leave a comment