Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chyba każdy juz słyszał o bitcoinach i inwestowaniu w kryptowalutach. Temat ten, pomimo tego, że szczyt popularności osiągną jakiś czas temu, wciąż jest bardzo gorący i wielu nowych graczy szuka sposobu na rozpoczęcie gry na giełdach kryptowalut oraz zarabiania na bitcoinach.

Najlepszym rozwiązaniem na start jest skorzystanie z darmowego oprogramowania do gry a giełdzie kryptowalut – Bitcon Trader. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na start. Czym jest bitcoin, giełda oraz czy zarabianie w ten sposób jest bezpieczne i legalne.

— Sprawdź darmowe Oprogramowanie do Bitcoin —

Czym jest kryptowaluta bitcoin?

Bitcoin to nowa waluta, a raczej rodzaj kryptowaluty, która została stworzona w 2009 roku przez nieznaną osobę używającą aliasu Satoshi Nakamoto. Transakcje są dokonywane bez pośredników-czyli bez banków! Bitcoin może być używany do rezerwacji hotel, kupowania mebli i kupowania gier Xbox. Ale większość tego szumu dotyczy wzbogacania się poprzez handel.

Najwyższe wzrosty w cenach Bitcoina miały miejsce w 2017 roku, kiedy to setki tysięcy osób z całego świata zaczęło masowo inwestować w kryptowaluty. Z całą pewnością jest to jedna z walut przyszłości i w najbliższym czasie coraz częściej będziemy się spotykali z jej zastosowaniami. Kryptowaluty i Bitcoin to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda. Wszystkie transakcje dokonywane są w systemie, który zapisuje i sprawdza wszystkie dane, dlatego ryzyko oszustwa znacznie spada.

Czym jest giełda kryptowalut i jak z niej korzystać?

Czym jest giełda kryptowalut? Cóż, podobnie jak giełda papierów wartościowych, giełda kryptowalut to miejsce wirtualnego handlu walutami. Jest to jeden z najlepszych i najpowszechniejszych sposobów zarabiania na Bitcoinach. Większość giełd jest dość prosta w użyciu, dlatego każdy, nawet najbardziej początkujący grać ma możliwość szybkiego rozpoczęcia. Wymiana handlowa na giełdach kryptowalutowych zachodzi pomiędzy dwoma jednostkami.

Może to być pomiędzy giełda a inwestorem oraz pomiędzy dwoma inwestorami, wtedy giełda jest wykorzystywana jako pośrednik. Kurs na giełdzie ustalany jest na podobnej zasadzie jak na giełdzie papierów wartościowych. Zależy on od koniunktory rynku, czyli popytu i podaży. Co ciekawe, w tym przypadku różnice w oprocentowaniu na różnych giełdach mogą być bardzo duże i sięgać nawet kilkunastu procent.

Czy inwestowanie w Polsce w Bitcoin jest legalne?

Bitcoin szybko stał się hitem na całym świecie. Jest również coraz popularniejszy wśród inwestorów w Polsce, dlatego pojawiają się zapytania o jego stan legalności. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ Bitcoin jest w naszym kraju całkowicie legalny. Właściwie to nie ma żadnych regulacji dotyczących tylko kryptowalut, jednak poprzez interpretację przepisów można go uznać za całkowicie legalny sposób na zarobek. Przeczytaj więcej – Bitcoin jest legalny czy nielegalny?

Czy granie na giełdzie kryptowalut jest bezpieczne i ile można zarobić?

Podejmowanie się jakichkolwiek wyzwań, które mogą przynieść bardzo duże korzyści, zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, jednak mając odpowiednie umiejętności, granie na giełdzie kryptowalut jest bezpieczne i bardzo dochodowe. Istnieją miliony graczy, którzy utrzymują się z samego inwestowania, oraz tysiące, którzy dzięki kryptowalutom dorobili się prawdziwych majątków. – Zobacz więcej – Na jakiej giełdzie inwestować w Bitcoin?

Money.pl o bitcoin
Money.pl o bitcoin

Bitcoin Trader – Gra na giełdzie z oprogramowaniem

Bitcoin Trader to unikalna platforma handlowa, która w krótkim czasie wywołała spore zamieszanie na rynku. Spore zamieszanie wywołała tym, że ma rzekomy bardzo wysoki współczynnik zyskowności pod względem handlu. System oprogramowania Bitcoin Trader współpracuje z najpopularniejszymi i sprawdzonymi giełdami kryptowalut. Samo oprogramowanie Bitcoin Trader jest bezpłatne. Musisz jednak dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 250 USD. Te pieniądze są początkowo wymagane, aby zainwestować i zacząć zarabiać.

— Sprawdź darmowe Oprogramowanie do Bitcoin —

Oprogramowanie Bitcoin Trader to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy chcą szybko zacząć zarabiać, ponieważ Aplikacja Bitcoin trader zapewnia codzienne płatności dla nowych członków. Oprogramowanie Bitcoin Trader jest niezwykle wydajne jako platforma handlowa do generowania zarobków na autopilocie. Handlować z Bitcoin Trader można zacząć niemal natychmiast. Platformę transakcyjną można skonfigurować w mniej niż 5 minut.

A zyski płynące na twoje konto możesz zobaczyć już po 30 minutach. Bitcoin Trader korzysta z interfejsu API, aby uzyskać dostęp i zestawiać oraz interpretować kluczowe, istotne dla inwestora dane. Ten program obejmuje również zlecenia sprzedaży lub zakupu na koncie na podstawie sposób interpretacji danych rynkowych.

Boty są również tworzone do podejmowania decyzji, jeśli chodzi o monitorowanie ruchów cen rynkowych i reagowanie zgodnie z predefiniowanym i zaprogramowanym zestawem reguł. Program pomaga również w przeprowadzaniu analiz rynkowych.

Aktualny kurs Bitcoin

3 Comments

 • Avatar
  Maciej
  Posted 17 maja, 2019 5:33 am

  Korzystam już z tego oprogramowania dobrych pare miesięcy. Zaczynałem od edukacji poprzez telefon z supportem i później nie miałem już problemów z korzystaniem. Obecnie co jakiś czas zadzwoni analityk z informacjami że coś ciekawego dzieje się na rynku i czy jestem zainteresowany skorzystaniem. Jak mam chwilę to zawsze sprawdzę informacje zrobie sam dodatkowo analizę i podejmuje później decyzje.

 • Avatar
  BitcoinTomek
  Posted 17 maja, 2019 6:56 pm

  Chciałbym jeszcze więcej edukować się tym temacie. Skorzystałem już z darmowego oprogramowania i chce żeby teraz ktoś poprowadził mnie krok po kroku jak można zarabiać na bitcoin. Czy możesz mi napisać jak należy korzystać i zarabiać z tym programem?

 • Avatar
  Dorota
  Posted 18 maja, 2019 6:04 am

  Korzystam z tego oprogramowania od momentu jak Bitcoin był na poziomie 3.500$ dobry dołek a jak jest teraz za 7.500$ to już reinwestuje sobie dalej.

Leave a comment

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Redakcja: Akademia Bitcoin

Ul. Wilczaka 233a/455
00-020 Warszawa
redakcja@academy-bitcoin.com

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Otrzymuj newsy i pomysły na Bitcoin