Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polskie giełdy kryptowalut zyskują coraz większe uznanie na świecie. Nie ma ich może tak dużo, jak bywa to w innych krajach, jednak rozwijają się i zdobywają nowych użytkowników. Przykładem takiej giełdy jest Coindeal.com. Twórcy giełdy bardzo dużą wagę przywiązali do bezpieczeństwa serwisu.

Co za tym idzie użytkownicy, którzy postanowią się zarejestrować na giełdzie mogą być pewni, że ich dane są bezpieczne i nie będą w stanie dostać się w niepowołane ręce. To bardzo ważne dla osób, które na co dzień obracają kryptowalutami. Ludzie wchodzący w taką branżę chcą mieć pewność, że z ich danymi wszystko będzie w porządku i nikt poza nimi nie będzie miał do nich dostępu. O to nie należy się martwić. Coindeal Bitcoin to godna uwagi oferta na polskim rynku kryptowalut. Wystarczy się na giełdzie zarejestrować i dobrze ją przetestować.

Giełda Coindeal – jakie są prowizje?

Coindeal Bitcoin to jedna z najczęściej wybieranych giełd przez wszystkich użytkowników kryptowalut na terenie Polski. Nic w tym dziwnego skoro dzięki temu można oczywiście wzbogacić się o rozmaite środki cyfrowe. Warto jednak zwrócić uwagę na prowizje występujące na giełdzie. Te na szczęście nie należą do najwyższych, co zadowoli wszystkie osoby noszące się z zamiarem przystąpienia do giełdy.

Coindeal prowizje to jeden z najbardziej interesujących tematów dla nowych użytkowników. Założyciele giełdy ujawniają jednak takie informacje, dlatego z pewnością każdy będzie mógł sprawdzić Coindeal prowizje przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji. Przeanalizować można wszystkie prowizje dotyczące wpłat i wypłat środków na swoim koncie.

W porównaniu z innymi giełdami Coindeal wygląda bardzo obiecująco, dlatego jeśli ktoś szuka dla siebie rzetelnej giełdy to ta opcja będzie dla niego odpowiednim wyborem. Bez problemów można więc gromadzić środki na swoim koncie i robić z nimi wszystko to, na co ma się w danym momencie ochotę.

Giełda Coindeal – jak przebiega proces weryfikacji?

Ważnym elementem dla użytkowników jest też Coindeal weryfikacja, ponieważ na każdej giełdzie wygląda to nieco inaczej. Proces weryfikacji jest bardzo przejrzysty, co jest istotną informacją dla osób mniej doświadczonych. Na ekranie komputera wyskakują kolejne akcje, które musi wykonać dana osoba, dlatego też nie da się niczego zawalić.

Coindeal weryfikacja jest jednak złożona z kilku etapów, ponieważ twórcy platformy internetowej chcą jak najlepiej zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoich klientów. Trzeba więc przygotować się na:

 • potwierdzanie swoich danych osobowych,
 • podanie danych z karty kredytowej i wysłanie skanu takiej karty i dowodu osobistego,
 • wysłanie jeszcze jednego dokumentu, który potwierdzi miejsce zamieszkanie klienta.

Dla niektórych może to być dość skomplikowane, jednak z pewnością warto się dostosować do panujących na giełdzie zasad, ponieważ tym samym dba się o swoje codzienne bezpieczeństwo. Dzięki temu z giełdą współpracują jedynie rzetelni partnerzy, więc nie trzeba obawiać się w żaden sposób innych użytkowników.

Giełda Coindeal – jakimi opiniami się cieszy?

Coindeal opinie są bardzo pozytywne. Ludzie cieszą się, że ich dane są w stu procentach bezpieczne i komfortowo korzystają każdego dnia z platformy, która się rozwija. Poza tym umożliwia ona zakupienie różnorodnych kryptowalut, nawet takich o których niewiele wcześniej się słyszało. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak to, że platforma działa ekspresowo przy zawieraniu wszystkich możliwych transakcji.

Z racji tego Coindeal opinie są tak dobre i na pewno nie będzie się to zmieniało na gorsze. Wszystkie opinie można sobie na spokojnie przeczytać na specjalistycznych forach dla użytkowników kryptowalut, na które warto wejść. Dzięki nim właśnie można poznać mocne strony polskiej giełdy kryptowalut i pozostać na niej przez wiele lat.

Po przetestowaniu tej giełdy zawsze będzie miało się możliwość polecenia jej swoim znajomym, którzy również mogą się do niej przekonać i zacząć gromadzić na swoim koncie poszczególne kryptowaluty, które ich zainteresują.

3 Comments

 • maloenx
  Posted 30 sierpnia, 2019 10:49 am

  Jestem na CoinDealu od jakiegoś czasu i wszystko działa sprawnie. Duży plus za szeroki wybór walut fiat oraz krypto, równie tych mniej znanych. Co do złożoności procesu weryfikacji to prawda, wiele osób na to narzeka, ale jednak bezpieczeństwo powinno być najważniejsze i tutaj stoi na bardzo wysoki poziomie.

  • heh
   Posted 4 września, 2019 3:11 pm

   no faktycznie przekazywanie moich prywatnych danych wrazliwych obcym ludziom zwieksza moje bezpieczenstwo… ta jasne. ludzie zrozumcie akurat ta część nie ma nic wspolnego z waszym bezpieczenstwem, tylko z tym ze panstwo ma mozliwosc sledzenia waszych poczynan finansowych i tyle. Za bezpiecznstwo odpowiadaja conajwyzej hasla, serwery, tokeny, kody smsy, potwierdzenia e-mailowe i sama dzialalnosc gieldy jako takiej, ale nie przekazywanie jej swoich danych…

 • Frycu
  Posted 2 września, 2019 8:41 am

  W zasadzie mam całkiem pozytywne spostrzeżenia jeśli chodzi o CoinDeal’a. Polecam poczytać o bezpieczeństwie tej giełdy, jest to całkiem wyróżniające. Powiedziałbym nawet, że dla mnie ta giełda jest lekko niedoceniona, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest ona dość “młoda” i wciąż się rozwija, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej

Leave a comment