Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Crypto.com zaczyna wprowadzać nowy program poleceń dla giełdy. Za zaproszoną osobę nawet do dwóch tysięcy dolarów.

Crypto.com właśnie oznajmiło, że zdecydowano się wprowadzić całkiem nowy program poleceń dla giełdy. Akurat w programie tym zarabiają osoby polecające, jak i także przez nich zaproszeni znajomi. Nowi użytkownicy otrzymać mogą nawet do pięćdziesięciu dolarów w CRO, a osoby polecające nawet do dwóch tysięcy dolarów. Aby móc otrzymać bonusy warunkiem jest rejestracja z polecającego linku, poprawna weryfikacja oraz także „stakowanie” ilości określonej CRO na tejże giełdzie.

Nowy użytkownik na giełdzie Crypto.com

Nowy użytkownik, aby dostać bonus w wysokości pięćdziesięciu dolarów w CRO przede wszystkim musi się zarejestrować z zaproszeniowego linku, zweryfikować konto swoje oraz także przeznaczyć minimalnie na staking 1000 CRO użytkownicy nowi otrzymują 10 USD bonusu, a za staking minimalnie 5000 CRO bonus wówczas wyniesie 50 USD.

Musimy jednak pamiętać, że bonus jedynie zadziała jeśli nowy użytkownik się zarejestruje z zaproszeniowego linku, a poza tym zweryfikuje konto, a jego postawiona ilość CRO do stakingu będzie pierwszym stakingiem na giełdzie.

Użytkownik polecający (bonus do dwóch tysięcy dolarów)

Jako już istniejący użytkownik giełdy, teraz mamy możliwość już polecenia. Bonusy otrzymywać możemy z poleceń pod warunkiem posiadania minimalnie tysiąca CRO w stakingu oraz przejściu oczywiście pozytywnej weryfikacji. Jeśli osoba z naszego polecenia, czyli po rejestracji z naszego zaproszeniowego linku, zweryfikuje się oraz pozostanie minimalnie tysiąc CRO w swoim stakingu pierwszym otrzymać możemy naprawdę genialne bonusu.

Musimy zaznaczyć, że wysokość bonusu dla osoby polecającej zależy od tego ile CRO, użytkownik nowy przeznaczy na swój staking pierwszy na giełdzie.

Dodatkowo osoby polecające zarabiają pięćdziesiąt procent od prowizji pobieranej poprzez giełdę podczas transakcji osób, które na nią zostały zaproszone. Możemy w zasadzie polecić tylu znajomych, ilu tylko chcemy. My oraz nasi przyjaciele zostaniemy nagrodzeni za spełnienie wymagań. Bonu jest przyznany natychmiast. Osoba polecająca oraz nowy użytkownik utrzyma natychmiast swoje bonusy po spełnieniu każdego z warunków. Więcej informacji wyczytać możemy w ogłoszeniu oficjalnym na temat warunków wszelkich programu poleceń, a my Was zachęcamy jak zwykle do skorzystania z naszego zaproszeniowego linku.

W razie pytań pisać możecie do nas śmiało oczywiście na naszym facebooku. Nie musicie się obawiać długiego oczekiwania na odpowiedzieć, ponieważ najczęściej odpisujemy jeszcze tego samego dnia. Nie ma zatem co zwlekać i wszelkie swoje wątpliwości w porę rozwiązywać. Jak widać nowe możliwości na giełdzie są. Można zarobić nieco więcej gotówki i to jedynie przez polecenia. Oczywiście zainteresowanych osób jest co niemiara, a więc warto pokusić się o takie możliwości. Każdemu z nas przyda się trochę dodatkowej gotówki. Raczej nie trzeba nikogo specjalnie do tego namawiać. Spróbujmy.

Rate this post

Leave a comment