Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W ciągu ostatnich kilku tygodni na grupach internetowych oraz forach pojawiło się sporo doniesień na temat darmowych 50$ za zarejestrowanie się na jednym z portfeli bitcoin. Osoby, które zamieszczały te ogłoszenia, w dokładny sposób instruowały, jak otrzymać 50$. O co chodzi z tymi ogłoszeniami – czy są one prawdziwe? Czy naprawdę można otrzymać 50$ całkiem za darmo? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule. Zapraszamy do wnikliwej lektury!

Darmowe Stellar 50$ od Blockchain – prawda czy fałsz?

Nasz poradnik należy rozpocząć od tego, że 50$ to równowartość kryptowaluty o nazwie XML (Stellar). To właśnie w tej kryptowalucie otrzymamy bonus za rejestrację oraz prawidłową weryfikację konta. Stellar jednak nieustannie zmienia swoją wartość. Bez jakichkolwiek problemów można go oczywiście wymienić na giełdzie kryptowalut na złotówki i wypłacić na konto w banku.

Darmowe Stellar 50$  – instrukcja krok po kroku

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, w której krok po kroku tłumaczymy, jak odebrać bonus 50$ od Blockchain. Najpierw należy zarejestrować się na stronie blockchain.com. Zakładamy tam konto za pomocą przycisku „utwórz konto” bądź „rejestracja”. W procesie rejestracji należy podać następujące informacje:

  • hasło,
  • adres e-mail,
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Później wchodzimy na swoją skrzynkę e-mailową i tam potwierdzamy swoje konto. Gdy zweryfikujemy już e-mail oraz zalogujemy się na swoje konto, od razu możemy odebrać bezpłatną kryptowalutę XML, która ma wartość 50$. Klikamy w specjalny przycisk pod nazwą „Uzyskaj bezpłatne Crypto” oraz przechodzimy dalej. W następnym oknie należy wypełnić swoje dane osobowe – należy mieć na uwadze, że muszą one być zgodne z tymi zawartymi w naszym dowodzie osobistym. Należy również pamiętać o tym, aby potwierdzić swój adres e-mail. W innym przypadku uzyskanie darmowej krypto będzie niemożliwe.

Następny krok to potwierdzenie, że wpisane przez nas dane są prawdziwe. Aby to uczynić, należy przygotować jeden z dokumentów – prawo jazdy, paszport albo dowód osobisty. Klikamy w przycisk „kontynuuj” oraz wybieramy rodzaj dokumentu:

  • Driver’s licence – prawo jazdy,
  • Residence permit – pozwolenie na pobyt,
  • ID card – dowód osobisty,
  • Passport – paszport.

Wybieramy jedną z tych opcji. Potem zezwalamy na uruchomienie kamery oraz mikrofonu w komputerze. Kolejny krok to wykonanie zdjęcia twarzy oraz dowodu tożsamości. Jeśli przesłane przez nas zdjęcie zostanie zweryfikowane poprawnie, ukaże nam się komunikat z napisem „Aplikacja kompletna”. Przyznane środki pojawią się na naszym koncie po upływie kilkunastu minut. Teraz możemy poczekać, aż wartość kryptowaluty wzrośnie bądź od razu wymienić ją na PLN.

Darmowe Stellar 50$ od Blockchain – wymiana na PLN

Aby wymienić bonus na złotówki, należy skorzystać z oferty jednej z giełd posiadającej w swoim portfelu Stellar. Jedną z nich jest na przykład bitbay.net. Jeśli wymienimy tam swoją krypto na PLN, otrzymamy od 150-200 złotych. Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej wyjątkowo atrakcyjnej promocji.

3.5/5 - (2 votes)

Leave a comment