Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zainteresowanie rynkiem kryptowalut jest coraz większe, w różnych regionach zlokalizowanych na całym świecie. Przede wszystkim można na tym zarabiać pokaźne kwoty, jeśli odpowiednio zgłębi się wiedzę w tym zakresie, najlepiej w porozumieniu z jakimiś doświadczonymi fachowcami, którzy wiedzą na czym polega rynek AirDropów.

W sieci istnieje strona z EarnDropem, na której można zarobić do 650 PLN, bez większego wysiłku. Warto więc dowiedzieć się na temat jej działania nieco więcej, aby móc skorzystać z obowiązującej promocji i wzbogacić przy tym swoje konto. Wszystkie działania są dla użytkowników całkowicie bezpieczne.

Strona z EarnDropem oferuje do 650 PLN w kryptowalucie o nazwie Energi. Otrzymuje się w ten sposób 100 sztuk tej kryptowaluty, dlatego jest to bardzo atrakcyjna oferta, na którą warto rzucić okiem, gdy już trochę siedzi się na rynku kryptowalut i chce się przejść na nieco wyższy poziom.

Jak odebrać 650 PLN EarnDropem – co trzeba zrobić?

Odebranie 650 PLN nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy tylko wczytać się dokładnie w instrukcję, tak aby wiedzieć jakie kroki wykonać w pierwszej kolejności, a jakie można zostawić na sam koniec. Przede wszystkim zainteresowanym będą potrzebne minimum dwa konta w social mediach. Im więcej takich kont się posiada, tym lepiej dla użytkowników, więc warto postarać się, aby było ich jak najwięcej. Dzięki temu odniesie się największe korzyści. Mogą to być takie social media jak:

  • Instagram,
  • Facebook,
  • Github,
  • YouTube,
  • Reddit.

Oczywiście jest ich więcej, jednak te wymienione powyżej są zdecydowanie najbardziej znane i to na nich powinno się założyć konto, jeśli jeszcze go się nie posiada. Potrzebny będzie też dowód osobisty, aby potwierdzić własną tożsamość. Wszelkie wrażliwe dane mogą być zakryte, wystarczy tylko okazać swoje imię i nazwisko, a także zdjęcie.

Ponadto należy wykonać selfie z kartką, na której będzie znajdował się napis Energi i data wykonania takiego zdjęcia. Nie trzeba wspominać, że konieczne jest posiadanie portfela na kryptowalutę Energi, aby móc stać się jej pełnowartościowym posiadaczem.

Odbiór 650 PLN – jak się zarabia?

Osoby zainteresowane zrealizowaniem takich czynności powinny najpierw zarejestrować się na stronie internetowej Energi. Nie zajmie to nawet kilku minut, zarejestrowanie się z linka referencyjnego pomoże osobie, która taki link zainteresowanemu podesłała, więc na pewno warto to uczynić. Można w ten sposób samemu zarobić, ale też dać zarobić swojemu znajomemu, czy też zupełnie obcej osobie.

Następnym krokiem będzie dołączenie do specjalnej rundy przeznaczonej jedynie dla osób pochodzących z Europy. Będzie to runda trzecia, trzeba precyzyjnie ją wybrać, tak aby nie dostać się w inne miejsce, w którym nie będzie można nic dla siebie zarobić. Pozostanie już tylko utworzenie portfela na kryptowalutę Energi, co również jest czynnością dziecinnie prostą, zwłaszcza jeśli ktoś już od dłuższego czasu ma styczność z kryptowalutami i wie na czym to polega.

Po utworzeniu portfela należy postępować bezwzględnie według informacji, które będą się co jakiś czas pojawiały na stronie internetowej. Zainteresowani będą wtedy musieli wykonać kilka nietrudnych zadań i zarobią dzięki temu 650 PLN.

650 PLN EarnDropem – czy trzeba się spieszyć?

Jeśli ktoś chce skorzystać z tej promocji powinien się spieszyć, ponieważ runda trzecia w niedalekiej przyszłości zostanie zakończona i może się tak zdarzyć, że dana osoba nie załapie się na promocję, przez co nie zarobi pokaźnej kwoty. Oczywiście informacje związane z ewentualnym zakończeniem rundy zostaną niezwłocznie przekazane zainteresowanym osobom, tak aby nie trzeba było wykonywać niepotrzebnie zadań.

Najlepiej jednak mieć konta na kilku social mediach, aby wykonać wszystkie przygotowane dla użytkowników zadania w ramach obowiązującej rundy, wtedy zarabia się dodatkowe kryptowaluty. Warto poinformować o tym fakcie swoich znajomych, ponieważ za ich rejestrację na stronie Energii z linka referencyjnego można zarobić jeszcze więcej.

5/5 - (2 votes)

Leave a comment