Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nasdaq niedawno się skontaktował z firmą o nazwie Golden Bull Limited, która działa jako internetowy finansowy rynek oraz pożyczkowa firma. Nasdaq powiadomił ją, że ona nie dostarczyła finansowego sprawozdania za okres sześciu miesięcy przed 30 czerwca roku ubiegłego. To właśnie narusza zasady wyznaczone przez Nasdaq, co doprowadzić może do usunięcia z notowań właśnie Golden Bull.

Nasdaq jednak kompletnie nie zareagowało natychmiast i wyznaczyło Golden Bull Ltd sześćdziesięciodniowy termin na opracowanie szczegółowego sprawozdania. Firma także odpowiedziała na powiadomienie i stwierdziła, że zamierza ona dostarczyć niezbędne informacje przed końcem stycznia tego roku.

Pożyczki na Nasdaq peer-to-peer

Golden Bull Limited rozpoczęła swoją działalność jako finansowy rynek oraz firma pożyczkowa, która udzielała krótkoterminowych pożyczek osobom fizycznym jak i także małym firmom. Firma ta obsługuje klientów w Chinach. To właśnie tam jeszcze niedawno ogłosiła jednak, że zakończyć postanowiła swoją pożyczkową działalność o typie peer-to-peer.

Właśnie od tego czasu Golden Bull się skoncentrował na zostaniu właściwie wypożyczalnią samochodów, ale także kopiącą firmą BTC. Rozpoczęła tak naprawdę firma ta transformację w marcu roku 2018. W zasadzie miało to miejsce zaraz po tym, jak ceny kryptowalut spadły po osiągnięciu poziomu rekordowego ATH w grudniu 2017 roku.

Z jakimi problemami mamy do czynienia?

Okazuje się, że firma ta wcale nie po raz pierwszy otrzymała ostrzeżenie bezpośrednio od Nasdaq. Wcześnie, bo pod koniec września roku 2019 zgłoszona, że firma ta otrzymała powiadomienie Nasdaq z powodu nie spełniania wymagań, które dotyczyły ceny ofertowej minimalnej.

Według doniesień z tego właśnie czasu Nasdaq stwierdzał, że cena minimalna ofertowa za akcję dla akcji od zwykłych firm była nawet niższa, a niżeli 1 USD i to przez ponad trzydzieści kolejnych dni roboczych. Jest to kompletnie niezgodne z zasadami umieszczania właśnie na liście Nasdaq.

Co więcej firma także otrzymała dużą szansę na poprawę do dnia 24 marca 2020 roku. Innymi słowy, to właśnie firma Golden Bull Ltd. Podnieść musiała cenę kupna zwykłych akcji do co najmniej 1 USD i to na dziesięć kolejnych dni roboczych czy też dłużej.

Obecnie firma, która wydobywa BTC po raz kolejny chyba rzeczywiście ma problemy ze zgodnością na Nasdaq. Chociaż ona nie zostanie usunięta od razu z listy notowań, będzie musiała pracować dla samego przywileju pozostania jeszcze na indeksie. Nie jest jednak jasne, jak potem się potoczą losy tejże spółki, która jak widać, jednak może wzbudzać naprawdę spore kontrowersje.

Jak widzimy na powyższym trochę tychże problemów jest. Jak zostanie to wszystko rozwiązane pokaże nam czas już w kolejnych miesiącach tego roku. Musimy przyznać, że nie możemy się tego doczekać i czekamy z ogromną niecierpliwością. Kryptowaluty nas już przyzwyczaiły do tego, że może się stać absolutnie wszystko.

Rate this post

Leave a comment