Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Bitcoin bedzie kosztowal milion?

Siemanko . Zamieszczam kilka prognoz na temat bitcoina znanych traderów

John McAfee twierdzi że bitcoin będzie kosztował $1 milion dolarów.
"Absolutnie opowiadam się za prognozą miliona dolarów.... To jeszcze dwa i pół roku, w którym wydarzyć się będą dwie rzeczy: Bitcoin będzie nadal rósł, a dolar amerykański i inne waluty fiat będą dewaluować". -
John McAfee

Legendarnie kontrowersyjne oprogramowanie i figura waluty kryptograficznej McAfee przewidział, że bitcoin będzie w przyszłości kosztował nawet milion dolarów.

McAfee ma ponad 840.000 zwolenników na Twitterze i został oskarżony o dokonywanie nieco nieuczciwych prognoz cenowych w przeszłości w zamian za pieniądze - lub ewentualnie w celu zwiększenia wartości swoich własnych udziałów. Co więcej, McAfee przewiduje również, że numer 2 - "kryptowalura Ethereum" - doświadczy podobnej eksplozji wartości, osiągając 500.000 dolarów w tym samym czasie.

 

John Pfeffer $700,000
"Bitcoin jest pierwszym realnym kandydatem, który zastąpi złoto, jakiego kiedykolwiek widział świat. Jeśli więc Bitcoin stanie się dominującym, nie suwerennym magazynem wartości, może to być nowe złoto lub nowa waluta rezerwowa". - John Pfeffer.

John Pfeffer

Mimo, że nie podał czasu na przewidywania, partner Pfeffer Capital powiedział w tym roku nowojorskiej publiczności inwestycyjnej, że wartość Bitcoin'a przekroczy 700.000 dolarów, jeśli rzeczywiście zastąpi złoto jako magazyn wartości.

Swoje twierdzenia poparł matematyką: Jeśli Bitcoin zastąpi całe prywatne złoto, czyli 1,6 bln USD w złocie, to około 18 mln Bitcoin, który według jego szacunków będzie w obiegu w tym czasie, będzie warty minimum 90 000 USD za sztukę.

Oczywiście, wartość Bitcoina może wzrosnąć tylko stamtąd, czyli tam, gdzie wymyślił kwotę 700.000 dolarów. Względne szanse na to wszystko? Pfeffer stawia 8 procent na 90.000 dolarów, 1 procent na 700.000 dolarów.

Ja zapraszam do skorzystania z darmowych sygnałów crypto dla binance bitbay i innych giełd.

Jezeli kogoś interesują sygnały  forex na rope wti, gold złoto, sp500, dax.

 

 

Główna światowa kryptowaluta jest wyjątkowo niestabilna. Cena tego, co można kupić za bitcoiny  może znacznie wzrosnąć lub spaść w ciągu kilku minut. Początkowo perspektywa otrzymania 20% zniżki na poranną kawę w dolarach może wydawać się atrakcyjna, ale fakt, że koszty mogą wzrosnąć o 20% w tym samym czasie, nie jest tak dobry

Torrents: [url=http://https://awardoppose.buzz/genero/./manifest-3x13.html]Temporada 3x13 Manifest Manifest3x13[/url]
Flash Gordon ! [url=http://caylin.sexy/tag/a-guerra-do-amanha-mkv-torrent/]A Guerra do AmanhГЈ mkv torrent[/url].
The King of Fighters XIV 2016 PC [COMPLETE COLLECTION]
Coronation Street 14th Nov 2016 part 1 HDTV (Deep61) mp4

[url=http://igifs.buzz/episoade/shadowhunters-sezonul-3-episodul-22/]Shadowhunters Sezonul 3 Episodul 22[/url]
[url=http://johnston-howse.org/chapter/Mairimashita_Iruma_kun_vol_9_ch_71/1026643/]Mairimashita! Iruma-kun vol.9 ch.71 Mairimashita! Iruma-kun vol.9 ch.71[/url]

[KiteSeekers-Wasurenai] Pretty Rhythm Aurora Dream Special - 26 [H264 704x400] [A55587A3].mkv - [url=http://etfinance.expert/manga/spirit-blade-mountain]Spirit Blade Mountain[/url]. Airlift streaming - [url=http://g7121243.com/comando-imbativel-torrent-dublado-download/]Comando ImbatГ­vel (1990)[/url].
Driving Miss Daisy 1989 (1080p Bluray x265 HEVC 10bit AAC 5 1 Tigole)
Brooklyn Nine-Nine S04E06 WEB-DL x264-FUM[ettv]
BitLord.com

Objetivo: Paris + [url=http://hchcp99.com/manhua/yuan-zun]Yuan Zun[/url]. ??? - [url=https://bogouxs.com/en/genres/animation/16]Animation[/url].

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.