Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Bitcoin Cash prognoza 2020 i 2025

Cytat

Analiza podstawowa
Bitcoin Cash (BCH) to hard fork Bitcoin, który pojawił się 1 sierpnia 2017 roku. Nadaje on priorytet skalowaniu łańcuchowemu i użyteczności jako elektroniczny system gotówki typu peer-to-peer. Bitcoin Cash zwiększa rozmiar bloków, umożliwiając przetwarzanie większej ilości transakcji.

Zasadniczo, BCH został stworzony w celu przezwyciężenia dwóch głównych wyzwań, przed którymi stoi Bitcoin - poprzez zwiększenie "rozmiaru bloku", BCH może przetwarzać maksymalną liczbę transakcji na sekundę w porównaniu z Bitcoin. Innym czynnikiem jest opłata transakcyjna - opłata transakcyjna Bitcoin wynosi około 1,31 USD, podczas gdy dla Bitcoin Cash około 0,125 USD.

Początkowo moneta została wprowadzona na rynek po cenie 250 dolarów, a następnego dnia cena wzrosła o 651 dolarów za monetę. W połowie miesiąca kosztuje już 900 dolarów. Do tego czasu Bitcoin Cash zaczął kierować swoją drogę na szczyt i zdołał osiągnąć kamienie milowe.

Bitcoin Cash Prognoza cen gotówki 2020
Rok 2020 może okazać się niezwykłym rokiem dla Bitcoin cash, ponieważ oczekujemy wielu innowacji i rozwoju. Społeczność Bitcoin Cash planuje przetestowanie beta Telegram tipping bot "Tipmebchbot". Ten bot umożliwia użytkownikom Telegramu udzielanie wskazówek innym użytkownikom korzystającym z BCH. Wraz z tym rozwojem, 2020 r. może nastąpić gwałtowny wzrost cen, a do końca roku, BCH może osiągnąć poziom 4000 USD.

Prognoza cen gotówki Bitcoin Cash Price 2025
Bitcoin Cash przejdzie przez szereg zmian w ciągu 5 lat. Ponieważ Bitcoin jest rodzicem BCH, jest pewne, że BCH nie może się zaćmić. Przyszłe projekty i rozwój mogą najprawdopodobniej wiązać się z cenami Bitcoin. Analizując wykresy, szacuje się, że Bitcoin Cash może osiągnąć 5000 USD do końca 2023 roku,

Cytat

Według mnie jeśli interesujesz się kryptowalutami, jak najbardziej powinny Cię zainteresować te informacje. Na stronie jest jeszcze wiele innych ciekawych i wartych uwagi artykułów, które jeśli inwestujesz w waluty cyfrowe na pewno będą dla Ciebie źródłem cennej wiedzy na ten temat

Cytat

Bitcoin Cash prognoza 2020 i 2025 – Forum – Akademia Bitcoin News – Poradnik Inwestowanie Zarabianie
[url=http://www.g9u6i2iapc950xbq89s96u26kq662pt5s.org/]upofeqnkvel[/url]
apofeqnkvel
pofeqnkvel http://www.g9u6i2iapc950xbq89s96u26kq662pt5s.org/

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.