Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Bitcoin Cash w roku 2019 jaka prognoza?

Cytat

Bitcoin Cash obecnie jest najwyżej. To jest dobry moment aby wypłacić zainwestowane wcześniej pieniądze w Bitcoin Cash. Kryptowaluta jeszcze tak dużo nie kosztowała w tym roku. Jeżeli ktoś zainwestował to teraz faktycznie opłaca się mu sprzedać.

Jaka jest wasza opinia i prognoza na kolejne miesiące dla Bitcoin Cash?

Czy Bitcoin Cash jeszcze znacznie urośnie w roku 2019? Zastanawiałem się nad zainwestowaniem w tym projekt ale jakoś nie miałem przekonania i teraz żałuje i analizuje czy jeszcze urośnie?

Cytat

Moim zdaniem niestety zbyt dużo kombinują przy tym projekcie. Czy wszystkie zmiany zaplanowane na rok 2019 przyniosą coś konkretnego? Tego niestety nie wiem ale obserwuje temat !

Cytat

Bit coin cash jest projektem, który jest mówiąc prostym językiem eksperymentem. Na początku była jedna, jasno ustalona kryptowaluta, co zostawało dosyć czytelnie odczytywane przez potencjalnych inwestorów. Ostatnio powstaje coraz więcej rodzajów tej ryptowaluty, co powoduje nie małe zamieszanie i tylko ci, co interesuja się tematem na bieżąco wiedzą, kiedy i w co najlepiej włożyć swoje pieniądze. Ja uważam, że jest zbyt dużo tych wszystkich odmian bitcoina, co spowodowało rozdrobnienie się osób nim zainteresowanych. Mój przedmówca ma rację, jest tu zbyt dużo kombinowania, co może spowodowac nie raz konsternację na rynku, a to się przekłada nie tylko na kurs tej kryptowaluty, ale też na chęć lub nie żeby nadal się tym tematem interesować

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Redakcja: Akademia Bitcoin

Ul. Wilczaka 233a/455
00-020 Warszawa
redakcja@academy-bitcoin.com

Email

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Otrzymuj newsy i pomysły na Bitcoin