Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Czy Bitcoin Diamond ma jakąś przszłość

Cytat

Wspomniany w temacie bitcoin diamond nie jest według mnie jakimś odkryciem na miarę projetu, który miałby zrewolucjonizować rynek kryptowalut. Jest to kolejna próba stworzenia czegoś, co dawałoby większą swobodę swoim użytkownikom. Bitcoin Diamond, co należy wiedzieć jest trzecim projektem, który miał być lepszy i łatwiejszy w użytkowaniu niż główna jego waluta, czyli popularny bitcoin. Miało to dać większą anonimowość, a także kontrolę każdego z użytowników nad systemem w jakim został zaprogramowany Wprawdzie bitcoin z podpisem diamond miał być alternatywą dla samego bitcoina, ale rynek postanowił jednak inaczej. Uznano, że jest to kolejny pseudo pomysł, który w swoim zamierzeniu miał ułatwić zarabianie w tym przypadku waluty, o jednostce BCD. Odłączenie go od głównych bloków tak zwanej matki sprawiło jedynie, że diamond stał się ciekawostką, a nie czymś, co jest warte uwagi. Uważam, że ta samo jak szybko powstają tego typu wynalazki, tak szybko mogą upaść. Bitcoin był według mnie dobrym pomysłem, ale to co się ostatnio z ni dzieje pozostawia sporo do życzenia. Myślę jedna, że nie ma co pozbawiać szans jakim jest ten pomysł, ponieważ jeśli będzie na to kładziony duży nacisk, to faktycznie można osiągnąć nie tylko zainteresowanie przyszłych użytkowników i inwestorów, ale również wzbudzi to zaufanie. Jest tylko jeden warunek, powinno to być zarządzane przez kogoś, kto się na tym zna i umie przekłuć wiedzę w sensowną praktykę. Jak będzie z bitcoin diamond czas pokaże. Mam jednak nadzieję, że pomylę się ze swoimi prognozami i będzie to coś, co nie tylko mnie zainteresuje, ale też i was. Napiszcie, co wy, o tym myślicie i czy na moim miejscu zainteresowalibyście się tym projektem. Im więcej nas będzie się wypowiadało, tym bardziej będziemy pewni, czy wkładać swoje pieniądze w tego typu inwestycje, a może nie ma ona jakiegoś większego sensu. Martwi mnie jednak to, że póki co jest to mało popularne rozwiązanie, ale może sie mylę. Czekam na wasze cenne wypowiedzi.

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.