Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Czy jest sens interesowania się tematem bitcoin gold

Cytat

Chciałbym zapytać wszystkich, którzy chcą wypowiedzieć sie w tym temacie, czy jest sens interesowania się inwestowaniem w bitcoin gold?. Chciałbym przede wszystkim poznać wasze zdanie i najlepiej jakby napisali tu inwestorzy, którzy maja doświadczenie w tym temacie. Ostatnio zacząłem śledzić btc i przypadkowo dowiedziałem sie na temat wspomnianego bitcoin gold. Interesuje mnie przede wszystkim, czy to ma jakąś dłuższą przyszłość, czy może jest to jedynie krótkotrwały proces mający za zadanie zbadanie jakiegoś trendu. Mam również drugie pytanie. Czy jeśli zainwestuję swoje pieniądze w taki projekt, to będę mógł odzyskać pieniądze, jeśli zdarzy się strata, a może moje pieniądze przepadną bezpowrotnie. Już nie pytam nawet, kto tym kieruje, chociaż równie mnie to interesuje. Wiecie nikt nie chce utopić swoich pieniędzy w błocie, a powstało już tyle tych rodzajów i odmian, że człowiek zaczyna się po prostu gubić. Najlepiej by było, jakby wypowiedział sie jakiś doświadczony człowiek, mający z tym juz co nieco wspólnego. Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedź i zapraszam do dyskusji.  Poza tym, którzy dadzą mi jakieś naprawdę dobre rady sam rzucę kilka pomysłów z, których ja obecnie korzystam. Jestem uczciwy i mam nadzieję, że wymienimy sie nie tylko wiedzą, ale również doświadczeniami i pomysłami na zarobek, jeśli chodzi o bitcoin gold i inne jego pochodne. W gruncie rzeczy dobrze jest ustalić wspólnie, który sposób oraz w co obecnie jest najlepszym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że będzie tu dużo wypowiedzi, bo z tego co widzę temat bardzo szybko się rozwija i niektórzy ja czytam na innych forach twierdzą, że jest to obecnie gra warta świeczki. Ja jednak jestem dosyć ostrożny i wolę poznać wasze zdania, a może stworzymy jakąś wspólną grupę. Ktoś pewnie inwestuje już w inny rodzaj btc, tu też takie osoby zachęcam do wypowiedzi. Ustalmy czy bitcoin gold ma jakiś sens na dłuższą metę, czy temat zostawiamy i szukamy wszyscy czegoś innego, co da zys na chociaż kilka miesięcy, a najlepiej lat.

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.