Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Kopanie krypto z Gamerhash warto?

Cytat

Koparka kryptowalut? Słyszeliście kiedyś o tym? Ja kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem, zacząłem się zastanawiać o co w ogóle z tym chodzi. Wydaje się to zbyt piękne aby zarabiać nic nie robiąc. Natknąłem się wówczas na platformę Gamerhash. Co sądzicie o niej? Używaliście/używacie jej? Gamerhash czy warto?

Przeczytałem w jakimś artykule, że w skali miesiąca mogę zarobić nawet do 300zł nie robiąc zupełnie nic. To znaczy udostępniając jedynie wolną, nieprzerobową moc mojego komputera. Nic nie muszę inwestować, nie ma żadnych ukrytych kosztów czy umów. Po prostu kiedy nie korzystam z komputera czy nawet jak oglądam załóżmy jakiś film, to wtedy moja karta graficzna może zarabiać kopiąc kryptowaluty. Wystarczy  pobrać aplikację, zalogować się i włączyć ją.  Wydaje się, że warto spróbować. Gamerhash czy warto? Czekam na jakieś komentarze, bo naprawdę kusi żeby spróbować. Mam w dodatku dość dobry komputer z fajną kartą graficzną. Zdarza się, że gram na nim kilka godzin dziennie, a czasami w ogóle, bo wiadomo, praca, rodzina.  Zawsze jakieś dodatkowa kasa by się przydała. Tym bardziej, że nie trzeba w to wkładać prawie żadnego wysiłku!

Cytat

To już daleka przeszłość! Sprawdz daty tych artykułów. Kiedyś sie opłacało ale teraz od dawna już się nie opłaca chyba że masz jakieś superkomputery do kopania nowych coin-ów.

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Redakcja: Akademia Bitcoin

Ul. Wilczaka 233a/455
00-020 Warszawa
redakcja@academy-bitcoin.com

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

© 2019-2020 Academy-Bitcoin.com. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Otrzymuj newsy i pomysły na Bitcoin