Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Kryptowaluty z potencjałem 2020 - Opinie traderów

Cytat

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami czas robić zakupy na przyszły rok. Chciałbym poznać wasze opinie na temat kryptowalut, które mogą mieć bardzo duży potencjał w przyszłym roku.

Fajnie jak by każdy przedstawił swoją wiedzę na temat projektu i dlaczego potencjalna kryptowaluta ma być najbardziej dochodowa w roku 2020.

Kryptowaluty z potencjałem 2020

Zdecydowanie moim kandydatem do kryptowaluty w roku 2020 jest projekt Global Game Coin - GGcoin

Jest to jeden z ostatnich projektów, który faktycznie pracuje nad swoim projektem po bardzo udanym ICO/STO. Warto wrócić pamięcią do momentu kiedy ruszyło ICO to bańka na Bitconie pęka a zainteresowanie Bitcoin i wszystkimi ICO zdecydowanie straciło. W tym ciężkim okresie na ICO/STO projekt Global Game Coin - GGcoin poradził sobie znakomicie. W ostatnich dniach wywiązali się z umowy i dołączyli do giełdy BitBay, z tego co słyszałem to nie była to łatwa droga aby projekt pojawił się na giełdzie.

Obserwuje Global Game Coin - GGcoin cały czas jak radzi sobie z zainteresowaniem na giełdzie. Obecnie jest bardzo dobra cena aby zakupić kryptowalutę i trzymać w swoim portfelu na rok 2020

Global Game Coin - GGcoin - kup teraz na Bitbay.net

A jakie są wasze kryptowaluty z potencjałem na rok 2020? Z chęcią podziele się kolejnymi informacjami bo mam w swoim portfelu kilka ciekawych pomysłów co może być rokiem 2020

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.