Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Kto inwestuje w Omega Best?


Cytat

Witam. Jakiś czas temu zainwestowałem w program omega best. Wszystko wydawałoby się okej, jednak moje naliczenia zatrzymały się w miejscu. Od jakiegoś czasu nic nie wpływa mi na konto. Czy miał ktoś do czynienia z tą firma? Czy jest to legalny projekt czy zwykły scam, próbujący wyłudzić nasze dane osobowe, a przedewszystkim pieniądze? Szukając w internecie nie mogę znaleść zbyt dużo informacji, lub są one bardzo sprzeczne. Nie jestem w stanie nawet odszukać właściciela domeny, ani danych firmy pozwalających na jakiś bezpośredni kontakt. Dzwonię na numer telefonu podany na stronie od paru dni i nic, zero odzewu. Czy jest tutaj ktoś kto inwestuje w omege best? Pozdrawiam, Maciek

Cytat

Szczerze mówiąc, ja kiedyś zainwestowałem w omege best nie małą kwotę i również borykam się z tym samym problemem co ty. Moje naliczenia zostały zablokowane... i nie mogę się za żadne skarby skontaktować z supportem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. To co mnie skusiło to głównie ich system nagród, naprawde zachęcili mnie tymi nagrodami oraz obiecywanym procentem zwrotu z inwestycji. Powiedz że ten system nagród nie wygląda świetnie?

Grupa Omega nagradza partnerów, którzy inwestują, i zachęca innych do inwestowania, otrzymując następujące nagrody:

osobiście zainwestuj 2000 EUR w BitBonds i wygeneruj 100 000 EUR w binarnym wolumenie inwestycyjnym zespołu, a otrzymasz iPhone'a XS (cytowana wartość 1000 EUR)
osobiście zainwestuj 5000 EUR w BitBonds i wygeneruj 300 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz MacBooka Pro (cytowana wartość 2000 EUR)
osobiście zainwestuj 10 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 800 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego i otrzymaj „Wakacje dla liderów” (cytowana wartość 5000 EUR)
osobiście zainwestuj 15 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 1 500 000 EUR w wartości inwestycji w zespole binarnym, a otrzymasz „Omega Watch” (cytowana wartość 7000 EUR)
osobiście zainwestuj 25 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 10 000 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego i otrzymaj BMW M4 (85 000 EUR cytowanej wartości)
osobiście zainwestuj 50 000 EUR i wygeneruj 30 000 000 EUR w wolumen inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz Ferrari Portofino (cytowana wartość 200 000 EUR)
osobiście zainwestuj 100 000 EUR i wygeneruj 80 000 000 EUR w wolumen inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz „luksusowy apartament w (egzotycznej) lokalizacji” (cytowana wartość 500 000 EUR)
Należy pamiętać, że podane kwoty inwestycji są wartościami minimalnymi.

Mam nadzieję, że to już moja ostatnia nieudana inwestycja związana z kryptowalutami.

Cytat

A Ja widziałem ostatnio artukuł na ten temat... UOKiK wydał ostrzeżenie, w którym wspomina wyżej wymienioną firmę mówiąc, że prawopodbnie jest piramidą finansową... Ja bym na nich uważał... Nie chciałbym powtórki z Amber Gold...

Cytat

Dlatego ludzie powinni wziąć swój ch0lerny los w swoje ręce wytoczyć pozew zbiorowy i załatwić tych nędznych cwaniaczków...

Cytat

Zapraszam was do tematu. Gdzie prowadzę temat i zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Chce razem z wami odzyskać pieniądze zainwestowane.

Proszę was udostępnijcie temat, gdzie tylko możecie ! Wiem że jest nas wielu w cały kraju i nie tylko !

Cytat

Jestem w takiej samej sytuacji, niestety ..

Cytat

Jesteście durniami niestety.

Cytat

order tadalafil https://pulmoprestadalafil.com/ buy tadalafil tadalafil 30 mg

Cytat

40 mg tadalafil https://tadalafilgenc.com/ tadalafil 30 mg generic tadalafil united states

Cytat

medication buspar [url=https://buspirone21.us]buspar works[/url] buspirone classification
120mg buspar buspar risks buspirone 10mg

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.