Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Kto inwestuje w Omega Best?

Cytat

Witam. Jakiś czas temu zainwestowałem w program omega best. Wszystko wydawałoby się okej, jednak moje naliczenia zatrzymały się w miejscu. Od jakiegoś czasu nic nie wpływa mi na konto. Czy miał ktoś do czynienia z tą firma? Czy jest to legalny projekt czy zwykły scam, próbujący wyłudzić nasze dane osobowe, a przedewszystkim pieniądze? Szukając w internecie nie mogę znaleść zbyt dużo informacji, lub są one bardzo sprzeczne. Nie jestem w stanie nawet odszukać właściciela domeny, ani danych firmy pozwalających na jakiś bezpośredni kontakt. Dzwonię na numer telefonu podany na stronie od paru dni i nic, zero odzewu. Czy jest tutaj ktoś kto inwestuje w omege best? Pozdrawiam, Maciek

Cytat

Szczerze mówiąc, ja kiedyś zainwestowałem w omege best nie małą kwotę i również borykam się z tym samym problemem co ty. Moje naliczenia zostały zablokowane... i nie mogę się za żadne skarby skontaktować z supportem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. To co mnie skusiło to głównie ich system nagród, naprawde zachęcili mnie tymi nagrodami oraz obiecywanym procentem zwrotu z inwestycji. Powiedz że ten system nagród nie wygląda świetnie?

Grupa Omega nagradza partnerów, którzy inwestują, i zachęca innych do inwestowania, otrzymując następujące nagrody:

osobiście zainwestuj 2000 EUR w BitBonds i wygeneruj 100 000 EUR w binarnym wolumenie inwestycyjnym zespołu, a otrzymasz iPhone'a XS (cytowana wartość 1000 EUR)
osobiście zainwestuj 5000 EUR w BitBonds i wygeneruj 300 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz MacBooka Pro (cytowana wartość 2000 EUR)
osobiście zainwestuj 10 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 800 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego i otrzymaj „Wakacje dla liderów” (cytowana wartość 5000 EUR)
osobiście zainwestuj 15 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 1 500 000 EUR w wartości inwestycji w zespole binarnym, a otrzymasz „Omega Watch” (cytowana wartość 7000 EUR)
osobiście zainwestuj 25 000 EUR w BitBonds i wygeneruj 10 000 000 EUR w wolumenie inwestycji zespołu binarnego i otrzymaj BMW M4 (85 000 EUR cytowanej wartości)
osobiście zainwestuj 50 000 EUR i wygeneruj 30 000 000 EUR w wolumen inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz Ferrari Portofino (cytowana wartość 200 000 EUR)
osobiście zainwestuj 100 000 EUR i wygeneruj 80 000 000 EUR w wolumen inwestycji zespołu binarnego, a otrzymasz „luksusowy apartament w (egzotycznej) lokalizacji” (cytowana wartość 500 000 EUR)
Należy pamiętać, że podane kwoty inwestycji są wartościami minimalnymi.

Mam nadzieję, że to już moja ostatnia nieudana inwestycja związana z kryptowalutami.

O Akademia-Bicoin.com

Akademia Bitcoin to portal, który wspiera i edukuje nowe osoby w świecie Bitcoin. Korzystaj z naszych poradników i forum prowadzone przez użytkowników. Akademia-Bitcoin.com dostarcza newsy i poradniki ze świata Bitcoin.

Email

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia  strat  nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.