Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

MaxiTrade jako platforma inwestycyjna - Scam czy NIE?

Cytat

Platformy inwestycyjne mają to do siebie, że nigdy nie mamy pewności, z czym mamy do czynienia. Przynajmniej nie od razu. Wielu podejmuje ryzyko i dołącza do tej ekstremalnie ryzykownej układanki, dokładając swoje puzzle, aby tylko się wzbogacić.

MaxiTrade Scam czy NIE?

Czy te platformy w ogóle mają sens dla osób niezaawansowanych w tych tematach? Na to pytanie każdy odpowiada indywidualnie. Zdarzają się nowicjusze wzbogacający się, a także "profesjonaliści" przegrywający majątek życia. Zestawienie platform, sieci afiliacyjnych jest spore. Dzisiejszy bohater to MaxiTrade – co oferuje i jak wypada?

Oferuje kilka instrumentów, dzięki którym nasze inwestycje mogą być bardziej lub mniej trafione, chociaż opinie są dość słabe. Wiele ludzi wypowiada się negatywnie na temat MaxiTrade i spisuje brokera na straty.

MaxiTrade jako platforma inwestycyjna - warto inwestować?

Często można zauważyć wypowiedzi typu; nie mogłem wypłacić pieniędzy z depozytu, 4 miesiące czekam na swoje pieniądze! Oczywiście znajdują się i pozytywne opinie, ale są niczym jeden mały promyk słońca przy prawie całym zachmurzonym niebie.

Cytat

Ja nie wiem jak obecnie działa MaxiTrade, ale kidyś zobaczyłem jakąś relamę na portalu społecznościowym i podałem kontakt do siebie. Nie spodziewałem sie jednak, że będą do mnie dzwonili co kilka godzin. To było strasznie nachalne i sprawiło, że zniechęciłem się do tej platformy. Kiedy przy kolejnym telefonie odpowiedziałem dlaczego nie chcę inwestować swoich pieniędzy akurat u nich, powiedzieli mi, że jest to najlepsza oferta i wszędzie indziej moje pieniądze przepadną. Nalegali żebym umówił się z nimi na kolejny telefon, tam miał mi jakiś specjalista od tradingu wytłumaczyć, czemu to akurat u nich mam inwestować i co oni mogą zrobić, żeby mój zysk był z dnia na dzień większy. Obecnie do tej pory przemyślam ten temat w głowie i nie wiem, czy porywać się na to, a może zostawić sprawę w spokoju i zapomnieć, o wszystkim. Jeśli ktoś z was siedzi w tym temacie, to niech napisze jaie ma o ile w ogóle doświadczenia z tą firmą, ponieważ nie wiem co robić. Czekam na podzielenie się w sprawie tego tematu. Pozdrawiam wszystkich

Cytat

ja straciłem u nich 750 Dolarów i namawiaja mnie na zainwestowanie 1500 ale nie wiem co zrobić

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Otrzymuj newsy i pomysły na Bitcoin