Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Polski projekt kryptowalutowy

Cytat

Skoro tu jesteś, interesujesz się kryptowalutami.

Dołącz do ludzi, którzy również są entuzjastami technologii blockchain i tworzą własnego coina. We wspólnym community poznasz wszelkie założenia projektu, porozmawiasz z jego twórcami i minerami, a także dołożysz swoją ciegiełkę.

Wejdź na kanał discorda (pod tym linkiem: https://discord.gg/9kyfwyK4pV) i sprawdź, co nowa polska kryptowaluta ma do zaoferowania.

Potrzebujesz więcej informacji o Silesiacoinie?

Prowadzimy fundację Silesiatech Foundation. Od ponad roku tworzymy własny blockchain i walutę Silesiacoin. Jednym z celów statutowych naszej fundacji jest wsparcie osób, firm i instytucji pod względem zapobiegania wykluczeniu technologicznemu. Ponadto chcemy szkolić nowych specjalistów blockchain.

Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia community wokół tego pomysłu.

Na jakim etapie jest projekt? Blockchain już stoi, są minerzy, jest portal: https://silesiacoin.org, są również repozytoria open source: https://gitlab.com/silesiacoin oraz https://github.com/silesiacoin.

Sprawdź nas na discordzie — bez żadnych kosztów!

Cytat

Nie wiem, o co chodzi moim przedmówcom, ale projekt wydaje się ciekawy. Może zajrze dla testu ;p

Cytat

Nie wiem, o co chodzi moim przedmówcom, ale projekt wydaje się ciekawy. Moze zajrze ;p

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.