Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Forum

Nawigacja po forum

Prognoza dla kryptowaluty Bitcoin 2019

Cytat

Czy możecie coś więcej powiedzieć na temat przyszłości kryptowaluty Bitcoin w roku 2019? Zastanawiam się jaka może być prognoza dla kryptowaluty Bitcoin na rok 2019

Jaka prognoza dla Bitcoin na rok 2019?

Co według was musi się wydarzyć aby kurs bitcoin zdecydowanie odbił się i poszedł w górę. Chciałbym aby bitcoin znowu kosztował jakieś 8.000$ i więcej. Domyślam się że ktoś musi zainwestować z grubym portfelem aby kurs poszedł do góry.

Cytat

Bitcoin raz będzie zyskiwał, a innym razem tracił. Jego kurs już w tym momencie kiedy to piszę raz przekracza a raz spada lekko poniżej 8.000$. Jego wzrost lub spadek obecnie reguluje giełda oraz sytuacja gospodarcza. Oczywiście pewnie waluta ta spadnie, jeśli zostanie przejęta tak samo ja EUR,GBP lub USD. Wtedy będzie to wirtualny pieniądz, który będzie nie wiele warty. Wszystko to, co opisałem powyżej może mocno zdecydować, o tym jaka przyszłość czeka popularnego bitcoina. Dodatkowo obecnie zbliża się światowy kryzys gospodarczy, co to oznacza?. Jest to czas, który jest mocno nie pewny i nigdy nie wiadomo, co się może w tym okresie wydarzyć. Moim zdaniem bitcoin jest kryptowalutą, która znajdzie się w stabilnej sytuacji, ale w niedalekiej przyszłości jego wartość może wynosić mniej niz ma to miejsce obecnie. Sytuacja polityczna również ma bardzo duże znaczenie. Jednak to ja będzie naprawdę to już przyszłość pokaże.

Wiktor Antonowicz has reacted to this post.
Wiktor Antonowicz

Wpisy na forum dyskusyjnym Academy-Bitcoin.com stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. Academy-Bitcoin.com nie ponosi za nie odpowiedzialności.