Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Polsce zakup Bitcoina nie jest dużym problemem. Wystarczy posiadać odpowiednią ilość złotówek na swoim koncie. Istnieje wiele miejsc, które mogą okazać się bardzo ciekawym wyborem jeśli chodzi o zakupienie Bitcoinów. Jednym z nich są giełdy z możliwością zakupu Bitcoin.

Giełd jest coraz więcej, wystarczy założyć swoje konto na takiej giełdzie internetowej, a potem można ruszyć na łowy. Jedną z najbardziej polecanych giełd dla klientów jest BuyCoinNow.com. Jest to platforma pozwalająca na ekspresowe zakupienie kryptowalut. Tuż po zrealizowaniu transakcji Bitcoin znajduje się w portfelu użytkownika, więc nic dziwnego, że zdecydowanie się na taką opcję ma bardzo dużo zalet.

Przebieg usługi jest bardzo intuicyjny, dlatego też takie giełdy z możliwością zakupu Bitcoin będą mogły być z powodzeniem obsługiwane przez mało doświadczone osoby. Giełdy nie wymagające weryfikacji są bardzo popularnym rozwiązaniem dla osób związanych z kryptowalutami, oszczędza się wtedy dużo czasu.

Gdzie kupić Bitcoiny za złotówki? Kantory kryptowalut

Jak widać zakup Bitcoinów za złotówki nie musi być trudnym w realizacji procesem. Najważniejsze jest to, aby posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie, którą potem wykorzystuje się w praktyce. Polecaną opcją są też kantory kryptowalut, a wśród nich znajdują się m.in.:

 • Cex.io,
 • Coinbase.com,
 • Bitcantor.com.

To zdecydowanie top 3 jeśli chodzi o kantory kryptowalut. Ludzie bardzo je sobie chwalą, dlatego też warto zapoznać się z opiniami, które można znaleźć w sieci internetowej i przetestować na własnym przykładzie dane kantory. Jest ich coraz więcej, podobnie jak giełd.

Zakupienie Bitcoinów w kantorach zależne jest oczywiście od ich kursów, dlatego warto je co jakiś czas sprawdzać. Dzięki temu będzie można wybrać odpowiedni dla siebie kantor, tak aby nie wydać przy realizacji transakcji zbyt dużo pieniędzy. Przy zakupie kryptowalut będą potrzebne podstawowe dane użytkownika, ale też adres e-mail, więc warto to wszystko wcześniej przygotować, aby potem nie było niespodzianki.

Zakup Bitcoinów za złotówki – vouchery

Kolejną opcją na którą można się zdecydować jest voucher na Bitcoin. Taki voucher można podarować np. swoim znajomym. Wykorzystać vouchery w rzeczywistym czasie można w bardzo prosty sposób, wystarczy skorzystać z odpowiedniego kodu numerycznego, który jest przypisany do danego vouchera. Wpisuje się go w wyznaczone miejsce, w tzw. pole tekstowe. Jest to bardzo ważne, nie powinno się przy tym popełnić jakiegokolwiek błędu, ponieważ skorzystanie z vouchera może być wtedy bardzo utrudnione.

Voucher na Bitcoin dostępny jest na wielu stronach internetowych w promocyjnej cenie, dlatego warto się za nim dobrze rozejrzeć. Vouchery wykorzystywane są błyskawicznie, przypisywane są one na wybrane przez użytkownika konto, więc z pewnością nie stanie się nic złego.

Zasilić voucherem można nie tylko swój portfel online, ale też portfel znajomego, więc wybór należy do osoby, która decyduje się na taką właśnie transakcję.

Bitcoiny za złotówki – którą ofertę wybrać?

Popularność Bitcoinów w Polsce jest coraz większa. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ ludzie przekonują się do kryptowalut. Każda z wyżej wspomnianych ofert jest bardzo korzystna dla osób, które chcą kupować Bitcoiny za złotówki. Najlepiej będzie skorzystać z kantorów kryptowalut, ponieważ jest ich na rynku najwięcej. Giełdy są przeznaczone głównie dla osób, które mają już jakieś doświadczenie z Bitcoinami.

BitcoinBitcoin CashBitcoin GoldBitcoin DiamondBitcoin SV
Bitbay.netBitbay.net Bitbay.net Bitbay.net Bitbay.net
Coindeal.comCoindeal.comCoindeal.comCoindeal.comCoindeal.com
Binance.comBinance.comBinance.comBinance.com

Vouchery kupuje się głównie wtedy, gdy kryptowalutami chce się obdarować drugą osobę. Ceny różnią się od siebie zależnie od wybranej opcji, więc widać wyraźnie, że najważniejsza w tym wszystkim jest rzetelna analiza. Dzięki analizie można wybrać dla siebie najciekawszą opcję.

Istnieje też coś takiego jak minimalny zakup Bitcoina (z reguły jest to kwota rzędu 50 złotych), ale też maksymalny zakup (w większości przypadków 4 tysiące złotych). Wszystko trzeba to sobie dokładnie przemyśleć, a transakcje realizowane są od ręki, niezależnie od tego, którą opcję się wybierze.

 

5/5 - (4 votes)

2 Comments

 • rmgs3
  Posted 23 sierpnia, 2019 1:33 pm

  Korzystam z buycoinnow od jakiegoś czasu i chyba nie mam się do czego przyspieszyć. Nie miałem problemu weryfikacją oraz z transakcjami, zawsze przebiegały całkiem sprawnie w wyznaczonych godzinach. Plus za intuicyjną i łatwą w obsłudze witrynę. Ogólnie mogę polecić

  • Izz
   Posted 26 sierpnia, 2019 9:33 am

   Z tego co się orientuję to przy małych zakupach można tam śmiało kupować bez żadnej weryfikacji i rejestracji, to prawda?
   Słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat tej platformy, muszę przetestować bo wydaje mi się całkiem „podstawową” stronką, która może być czasami przydatna.

Leave a comment