Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nie tylko kryptowaluty

Nie da się ukryć, że obecnie tokeny nie tylko się ograniczają jedynie do kryptowalut. Wśród zainteresowania rosnącego tokenizacją zaobserwować można wiele bardzo różnych trendów. Jedną z grup najpopularniejszych są użytkowe tokeny. Jednak popularność także zyskują tokeny giełdowe czy też tokeny pożyczkowe. Świat technologicznych nowinek staje się coraz to bardziej zaawansowany. Tokeny się rozwijają w tempie niezmiernie trudnym do zatrzymania. Na ten temat, jak i także na temat form zarabiania pasywnego na przykładzie konkretnym rozmawiamy z CTO Kanga Exchange, polskiej kryptowalutowej giełdy – Łukaszem Żeligowskim.

  •  IEO, a więc Initial Exchange Offering, tokenów KNG rozpoczął się w dniu 11 listopada oraz tak naprawdę trwa do 11 lutego przyszłego roku,
  • Token KNG jest tokenem wielofunkcyjnym wykorzystywanym we wszystkich usługach, które są dostarczane przez serwis Kanga (giełdowy obrót na Kanga Exchange, bramka płatności oraz kantory stacjonarne).
  • Pasywny dochód generować można poprzez zamrożenie części czy też wszystkich tokenów KNG, które znajdują się w portfelu użytkownika.

Uznany środek płatniczy

KNG to tak naprawdę jedyny uznany płatniczy środek Kangi. Oznacza to, że wszelkie prowizje, które są pobierane w kryptowalutach czy też w fiducjarnej walucie są natychmiast konwertowane na KNG. To odbywa się na drodze skupu tokenów od posiadaczy, którzy się zdecydowali na sprzedaż ich.

Zastosowanie samych mechanizmów, które ograniczają podaż (takich jak stake’owanie czy też ograniczenie pierwotnej emisji) oraz wzrost ciągły popytu na KNG (poprzez znaczy rozwój usług Kangi) gwarantuje wzrost systematyczny wartości samego tokena. Właściciele tokenów KNG zamrozić mogą część czy też całość wszystkich posiadanych KNG, co skutkuje niczym innym jak generowaniem pasywnego dochodu każdego dnia. Pamiętajmy o tym doskonale. Będziemy się przyglądać jak ten środek płatniczy będzie się rozwijał w przyszłości.

Sprawdź teraz vouchercbd.com

Rate this post

Leave a comment