Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hossa bez żadnych altcoinów?

Jeden z inwestorów zamożniejszych na rynku kryptowalut – Joe007 uważa, że inwestorzy, którzy mają nadzieję na ożywienie szerokiego zainteresowania poprzednią generacją altconów, będą najpewniej rozczarowani w tak zwanym bull-runie nadchodzącym. Czy oznacza to, że Litecoin, Ethereum, Dash czy też Ripple już nie wzrosną nigdy?

Joe007 ostrzega

Inwestor o pseudonimie Joe007, który jest  znany szerszej publiczności stwierdził niedawno na Twitterze, że pojawiają się codziennie nowe altcoiny, konkurujące zaciekle o tę samą pulę pieniędzy. Altcoiny starsze ostatecznie zostaną zapomniane oraz pozostawione w tyle.

Każdy z inwestorów z workiem shitcoinów, który ma ogromną nadzieję na powrót zainteresowania jego coinami w kolejne hossie jest w błędzie po prostu. Nowe oraz błyszczące shitcoiny są emitowane w zasadzie każdego dnia oraz walczą o tą samą pulę pieniędzy od inwestorów naiwnych.

Stwierdzenie powyższe brzmi jednak jako zmiana myślenia o Joe007, który niedawno jeszcze uważał, że każdy shitcoin ma ogromną szansę wzrosty oraz na FOMO.

PayPal wcale nie jest taki świetny

Inwestor uważa, że plan PayPal, które dotyczą obsługi Bitcoinów jest bardzo mocno przeceniony przez rynek. Chodzi o to, że firma nie pozwoli inwestorom właśnie na przeniesienie ich krypto do portfeli prywatnych.

Nienawidzi tego przyznawać, ale wszelkie wiadomości PayPal są znacznie bardzo optymistyczne dla shitcoinów niżeli dla samego Bitcoina. Od czasu do czasu inwestorzy nieświadomi, którzy się pojawiają w ekosystemie, uważają, że BTC jest nieco przewartościowany. W związku z tym kupują raczej tańsze shitcoiny. W takim właśnie razie ich reedukacja wymaga naprawdę bardzo wiele wysiłku.

Kryzys na pewno powstrzyma rajd

Jeśli chodzi o samą trajektorię ceny Bitcoina, Joe007 twierdzi, że całkowicie byłby optymistyczny, gdyby ekonomiczna sytuacja na świecie była w dużo lepszej kondycji.

Uważa, że znacznie bardziej prawdopodobnie jest to, że kryzy poważny makroekonomiczny rozwinie się przed wzrostem parabolicznym w BTC. Jest to właściwie jedyny powód, dla którego nie jest w pełni załadowany w tenże rynek. Poza tym uważa, że BTC jest jak najbardziej gotowy na wzrosty.

Zadrukowanie kryzysu

Inwestor Joe007 uważa, że sam kryzys nastąpi, ponieważ rządy wierzą błędnie, że mogą po prostu go zadrukować.

Ponieważ rynku obecnie makro się tak zachowują, jakby można było zadrukować po prostu ten ogromny szok, który znajduje się w realnej gospodarce, a tak jak najbardziej z pewnością nie jest.

Wątpi, aby szok był taki ogromny, a efekty i konsekwencje drugiego rzędu także nas powinny już wkrótce dotknąć.

Bardzo ciekawe jest to, że Joe007 zaznaczył już wcześniej, że dodruk masowy dolara nie jest żadnym katalizatorem wzrostów Bitcoina, które to nastąpiły po krachu marcowym.

Przyjdzie nam poczekać jak to wszystko się rozwinie oraz jak będzie wyglądało w przyszłości. Zdanie Joe007 jest dla wielu osób bardzo ważne.

 

Rate this post

Leave a comment