Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znany klub piłkarski Juventus Turyn dostarczy swoim kibicom jeszcze więcej emocji. Oprócz pasjonujących rozgrywek we włoskiej Serie A, fani klubu będą mogli teraz uczestniczyć w czynnościach decyzyjnych odnośnie losów swojego ulubionego klubu. Będzie to możliwe dzięki wypuszczonemu właśnie na rynek tokenowi.

Polowanie na tokeny

Fani włoskiego klubu Juventusu Turyn nie mogą narzekać na brak emocji. Najpierw głośny transfer gwiazdy świata futbolu Cristiano Ronaldo, a teraz jeszcze polowanie na tokeny! Co to za wydarzenie? Jak się na nie załapać? Wystarczy wejść na stronę socios.com, którą można pobrać również w formie aplikacji dostępnej przez Sklep Google Play lub App Store.

Darmowe tokeny „upolować” można korzystając z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Liczba bezpłatnych tokenów jest ograniczona, jednak nawet, jeśli te się skończą lub nie uda się ich znaleźć, nic straconego! Tokeny dostępne są też w wersji płatnej. Cena nie jest wygórowana. Koszt jednego tokena to zaledwie 2€. (Czyli przy obecnym kursie niecałe 9 zł).

Zostań kimś więcej niż fanem

Drobna inwestycja w tokeny Juventusu może zamienić z biernego kibica klubu w kogoś podejmującego decyzje. Możliwe będzie to dzięki postawieniu posiadanych tokenów na opcję, którą uważa się za najlepszą w organizowanych dla zbieraczy tokenów głosowaniach i sondach. Pierwszą taką decyzją podjętą przez „myśliwych tokenów” będzie wybór piosenki puszczanej na stadionie podczas strzelenia gola przez zawodnika w biało-czarnej koszulce. Zapowiada się niezwykle angażująca interakcja z ulubionym klubem piłkarskim!

Kryptowaluta Cardano – Prognoza na 2020 – Opinia Charles Hoskinson

Juventus nie jest jedyny

Juventus nie jest ani jedynym ani nawet pierwszym klubem piłkarskim, który zdecydował się rozwinąć własną kryptowalutę. Pionierami w tym zakresie był francuski klub Paris Saint-Germain. Były klub Krychowiaka wciąż oferuje swoje tokeny na socios.com. Podobne plany ma klub Lewandowskiego, Bayern Monachium.

Niemiecki klub piłkarski postawił jednak na współpracę ze Stryking Entertainment. Zamierza wypuścić gadżety wsparte blockchain’em, która to informacja została już oficjalnie podana do wiadomości publicznej. Nie tylko świat piłki nożnej jest tak aktywny w świecie wirtualnych walut. NBA nie zostaje w tyle. Niedawno Sacramento Kings podjęli współpracę z CryptoKaiju, której owocem ma być emitowanie kolekcjonerskich aktywów.

Współpraca ze światem sportu to szansa dla kryptowalut

Choć zainteresowanie kryptowalutami jest spore, jego poziom wciąż pozostawia wiele do życzenia. Nie można mówić, by była to mainstream’owa, główna waluta, jak zakładano w początkowych, optymistycznych planach. Świat finansów i technologii niewątpliwie wiele zyskały na wprowadzeniu kryptowalut, jednak bitcoin’y wciąż nie są samodzielne. Niedawno nawet w rankingu popularności wyprzedziła je  blockchain’owa gra karciana Gods Unchained.

Europejskie startupy zmieniające przyszłość fintechu

Być może połączenie sił ze światem piłki nożnej to odpowiedź na wszystkie problemy bitcoin’ów? Rzesza fanów futbolu jest przecież ogromna. Mogą stać się świeżą siłą rezerwową dla kryptowalut i razem osiągnąć mistrzostwo.

Rate this post

Leave a comment