Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chociaż grupa entuzjastów wspierających projekt GG World Lottery i modelu biznesowego tokena GGC, przewidującego bonusy dla posiadaczy była spora, nie brakowało również krytyków, poddających w wątpliwość realizację założeń ekipy GG World. Z upływem czasu coraz wyraźniej widać, że rację miała pierwsza grupa, a niedawna realizacja wypłat bonusów, która odbyła się 10 grudnia 2019, dodaje kolejny punkt do listy argumentów zwolenników tokena GGC.

Sprawdź korzyści z posiadania Tokenów GGC

Przypomnijmy: Global Game Coin (GGC) to token projektu GG World Lottery, pierwszej, światowej loterii online, działającej w oparciu o liczne, krajowe, licencjonowane loterie prowadzone również przez GG International. W chwili obecnej uruchomione zostały Lotto Zambia (https://lottozambia.com) oraz peruwiańskie SomosLotto (https://somoslotto.pe). Firma informowała nieoficjalnie, że już wkrótce uruchomi pierwszą loterię w Azji.

Losy GG World Lottery dostępne są już online dzięki sieci stron white label, wykorzystujących opracowane przez firmę oprogramowanie WhiteLotto.com Cechą szczególnie wyróżniającą GG World Lottery na tle innych jest najwyższa gwarantowana główna wygrana na świecie, wynosząca aż 100 000 000 dolarów.

Warto zauważyć, że opracowany w pełni przez zespół system, pomyślnie przeszedł testy Gaming Laboratories International, uznanego autorytetu w branży gamingowej i otrzymał certyfikację dla silnie regulowanych jurysdykcji. GLI jest liderem w dziedzinie testowania loterii i rozwiązań branży gamingowej, cieszącym się zaufaniem regulatorów w 475 jurysdykcjach na świecie.

Pierwsze wymierne korzyści dla posiadaczy tokena GG World Lottery

Wspomniany na początku, oryginalny model biznesowy tokena przewiduje trzy bonusy dla posiadaczy GGC. Pierwszy z nich gwarantuje każdemu z posiadaczy otrzymanie 1$ za każdy token, gdy po raz pierwszy padnie główna wygrana GG World Lottery. Drugi jest szczególnie atrakcyjny dla chcących potraktować GGC jako inwestycję długoterminową, ponieważ będzie on wypłacany regularnie, a jego wysokość zależeć będzie od sprzedaży losów oraz ilości posiadanych tokenów.

Firma ostatnio poinformowała, że postanowiła jeszcze bardziej podziękować wspierającym i ogłosiła trzeci bonus, związany z kolejną grą GG, której start przewidziany jest na początek przyszłego roku. W związku z tym, każdy posiadacz GGC ma otrzymać 2$ (wypłacane w ratach) za każdy posiadany token.

Token GGC jest dostępny na doskonale znanej giełdzie BitBay.net w parze BTC/GGC. – Wejdź i sprawdź

Zarówno whitepaper projektu, jak i obietnice wydawały się wielu niemożliwe do zrealizowania. Upłynęło sporo czasu i jak się okazuje, projekt może się pochwalić byciem naprawdę wyjątkowym, ponieważ do chwili obecnej zrealizował wszystkie założenia. Liczne grono inwestorów powątpiewało w możliwość wdrożenia pomysłów GG International w życie, jednak właśnie straciło swój najsilniejszy chyba argument.

Firma poinformowała, że 10 grudnia b.r. posiadacze tokenów GGC po raz pierwszy otrzymali wypłatę środków związanych z bonusem 2. Kolejna jest przewidziana za miesiąc, docelowo jednak będzie on wypłacany kwartalnie.

 

 

Rate this post

Leave a comment