Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cała branże kryptowalut oczekuje coraz częściej kolejnego podziału łańcucha Bitcoin Cash i to jeszcze w bieżącym miesiącu. Zapowiadana aktualizacja grozi utworzeniem dokładnie dwóch wersji Bitcoin Cash. Osoby, które stoją za tą zmianą planują jej wdrożenie dokładnie w dniu 15 listopada.

Wspomniana aktualizacja koncentruje się wokół samych kwestii finansowania deweloperów. Co po niektórzy członkowie społeczności obsługują dokładnie osiem procent płatności dla dla programistów, które są pobierane bezpośrednio z blokowych nagród.

Inni tymczasem się nie zgadzają z tym. Swoje zdanie argumentują tym, że blokowe nagrody nie powinny w żadnym wypadku finansować programistów. Zwolennicy hard forka bezpośrednio do wniesienia wbudowanego deweloperskiego funduszu są właśnie z obozu Bitcoin Cash ABC. Z kolei ci, którzy są temu przeciwni, wspierają implementację, która nosi nazwę węzła Bitcoin Cash.

Wsparcie Kraken do samego Bitcoin Cash ABC

Kraken jest ostatnią giełdą, która ogłosiła w tej sprawie swoje stanowisko. Miejsce handlu krytpowalutami, które jako pierwsze pierwsze pochwalić się mogło bankową licencją, podana na blogu w poście, że będzie w pełni obsługiwać węzeł Bitcoin Cash i to niezależnie od samego wyniku hard forka.

Giełda uważa, że odnosić się będzie do samego węzła Bitcoin Cash jako tak zwany „Bitcoin Cash”. Nadal będzie także używać tickera „BCH” do samego wdrażania funduszy innych od deweloperskich. Uzasadnia także swoje stanowisko, odnosząc się do siedemdziesięciu procent wsparcia sygnalizacji sieci dla węzła w porównaniu do mniej niż jednego procenta dla Bitcoin Cash ABC.

Zamawiaj cbd za bitcoin na Cbdolejki.com.pl

Rate this post

Leave a comment