Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dyrektor generalny IOHK inżynieryjnej firmy, która jest bezpośrednio związana z blockchainem – Charles Hoskinson wyraził swoje duże niezadowolenie ze statusu obecnego ADA (Cardano). Jego zdaniem kryptowaluta ta nie powinna w żadnym wypadku pozostawać z tyłu czy też być odbierana tylko i wyłącznie jako eksperymentalny projekt. Jest to jego zdaniem nie do przyjęcia.

Cardano oraz miliard użytkowników? Czy to się uda?

Zgodnie z opinią dyrektora generalnego IOHK, Cardano stworzone zostało po to, aby się stać systemem operacyjnym finansowanym na skalę globalną. Jeśli tenże projekt nie zboczy z obranej przez siebie ścieżki, to pozyskać może nawet miliard użytkowników. W ten sposób wyraził się Hoskinson.

Kryptowaluty z potencjałem 2020 – Opinie traderów

W wideo materiale, który Hoskinson umieścił na swoim kanale na YouTube, opowiedział o wizycie swojej w Irlandii. To właśnie tam miał okazję spotkać znaną firmę marketingową i to na całym świecie o nazwie – McCann. Firma ta chociażby współpracuje z Microsoftem, Cocacolą czy też z innymi naprawdę bardzo dużymi brandami. Hoskinson ujawnił także przy tym, że Cardano przygotowuje się właśnie do bardzo dużego odświeżenia swojej własnej marki oraz także bardzo dużego, a w zasadzie ogromnego wzrostu już w przyszłym roku, a więc w roku 2020.

A dlaczego właściwie ADA ma szansę na wybicie się?

Zdaniem Hoskinsona to właśnie Cardano jest jedną z kryptowalut w zasadzie najlepszych na całym świecie. Również stwierdził on, że wszyscy krytycy usiąść powinni oraz także popatrzeć sobie dokładnie na progres, który robi tenże właśnie projekt. CEO firmy IOHK również zapewnił, że do końca tego roku Cardano będzie zdecentralizowane całkowicie. Także do tego podkreślił, że go rozpiera ogromna duma ze swojego wspaniałego zespołu jak i także badań, które prowadzili oni przez długie, długie lata.

Niemcy wprowadzają regulację Bitcoin i kryptowalut od 2020 roku

Powiedział, że wiele osób ich krytykowało, jednocześnie wiedząc, że są oni zbyt powolni. Do tego, że nie wiedzą, co robią czy też nie mogą po prostu osiągnąć obranych sobie celów. Podkreślił Hoskinson dodatkowo, że nigdy nie mieli powodów, aby w swoją pracę zwątpić. – Crypto Profit – Poradnik jak zarobiłem na Bitcoin

Powinniśmy się zastanowić, co takiego Cardano wyróżnia od innych projektów. Na pewno na pierwszy plan się wysuwa stwierdzenie, że nie jest to tylko i wyłącznie kryptowaluta, a w zasadzie cała platforma, której celem głównym będzie obsługa finansowych aplikacji jak i także umów inteligentnych wdrażanie przez prywatne osoby, organizacje z całego świata czy też przez rządy. Jej misja się skupia na dostarczeniu funkcji bardziej zaawansowanych, a niżeli jakikolwiek inny w zasadzie protokół.

Kiedy bitcoin był najtańszy i najdroższy?

Cardano na wykresie

Obecnie Cardano się plasuje dokładnie na dwunastej pozycji w rankingu o nazwie CoinMarketCapu. Jego rynkowa kapitalizacja dokładnie wynosi 978 602 450 dolarów. Cena monety jednej ADA to 0,037 USD. Swój poziom najwyższy ATH Cardano osiągnęło dokładnie w dniu 4 stycznia 2018 roku. Wówczas wyniósł on 1,33 USD. Warto wykres ten dokładnie przeanalizować.

Bitcoin – gdzie kupić i sprzedać?

Rate this post

Leave a comment