Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Willy Woo jest znaną jak i także cenioną postacią, jeśli chodzi o sam trading kryptowalutami. Niedźwiedzie czy też nastroje listopadowe nie przeszkadzają mu kompletnie mówić o samych wzrostach na rynku bitcoina. W toku dyskusji ogólnośrodowiskowej, czy cena BTC osiągnęła dno czy też nie. Woo tak naprawdę konstruuje tezę, jako stan obecny bitcoina stanowił pewnego rodzaju preludium do wyraźnego rajdu cały czas pod górę.

Warunki ogólne do wzrostów według Willy Woo

Analityk niedawno powiedział, że jeszcze przed końcem listopada istnieje jeden warunek, przy którego spełnieniu liczyć możemy absolutnie na sam wzrost kursu bitcoina. W przeciwnym razie musimy być jak najbardziej przygotowani na grudzień naprawdę bardzo zimny.

Kryptowaluty z potencjałem 2020 – Opinie traderów

Woo w zeszłym miesiącu ostrzegał o możliwości pojawiania się minimów nowych w roku 2019. Wydaje się tak naprawdę, że prognoza wypełnić się mogła. Z kolei cena BTC spadła grubo poniżej 6800 USD na co po niektórych giełdach, tym samym osiągającą poziom najniższy od dokładnie sześciu miesięcy.

Willy Woo utrzymywać się zdaje optymizm co do samej ceny BTC w 2020 roku. Stawia jednakże brzegowy warunek. Chodzi oczywiście o zamknięcie listopada na poziomie wynoszącym 8300 USD. Musimy także pamiętać, że znaczna większość analityków ma bardzo wysokie oczekiwania w związku z nadchodzącym halvingiem w przyszłym roku. Jednak niedawno sam Willy Woo wyrażał pewną wątpliwość, czy tym razem rzeczywiście halving zadziała niczym katalizator ceny BTC.

A co z S2F?

Prognozy Willy Woo stanowią na pewno odpowiedź na wypowiedź dokładnie @PlanB. Ostatnia spośród nich zwróciła uwagę społeczności bezpośrednio w związku z krótkoterminowymi oraz także byczymi wizjami wzrostów. Woo powiedział także, że BTC ma dużą szansę na dotarcie do pięciocyfrowego rzędu wyceny w roku 2020.

Aby jak najbardziej podkreślić swój punkt widzenia, Plan B na pewno przypominał o stock to flow, a więc S2F. Zgodnie z opinią jego świadczy to o pewnego rodzaju niedoszacowaniu zasobu cyfrowego największego. Jeśli chodzi o wskaźnik S2F pokazuje kwotę aktywów podzieloną właśnie przez ilość wydobywaną czy też produkowaną oczywiście w skali roku.

Plan B pokłada nadal nadzieję w samym zmniejszeniu nagrody z wydobycia dokładnie o połowę w roku 2020. Jest to właśnie według niego, jedyny katalizator ceny BTC, który jest niekwestionowany na najbliższą przyszłość.

Jeden z większych transferów Bitcoin w ostatnich dniach – 46000 BTC

A jakie Wy macie opinie na ten właśnie temat? Czy podzielacie takową opinię? A może macie na ten temat akurat opinię odmienną? Każdy jak najbardziej ma swoje zdanie. Każda opinia ma znaczenie. Można zdrowo dyskutować na ten temat. Kolejnym elementem, który jest także bardzo interesujący jest kwestia halvingu. Każdy z  nas zastanawia się jak to będzie z tym halvingiem? Tak naprawdę nie mamy pewności jak sprawy się potoczą.

Bitcoin PRO – System i platforma ułatwiająca zarabianie

Co nam pozostaje? Pozostaje nam nic innego jak tylko obserwować rynek. Co więcej musimy zaznaczyć, że do maja jednocześnie pozostaje już tylko sześć miesięcy.

Leave a comment