Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popularność Bitcoina cały czas rośnie. Dzieje się tak w wielu zakątkach świata. W związku z tym prognozy ekspertów są bardzo korzystne, jeśli chodzi o ewentualną wartość Bitcoina w niedalekiej przyszłości. Eksperci uważają, że Bitcoin cały czas będzie się rozwijać i podbije serca jeszcze większej grupy użytkowników.

Tego zdania jest m.in. Mark Yusko – założyciel oraz dyrektor generalny Morgan Creek Capital. Jego zdaniem wartość Bitcoina może osiągnąć nawet 400 tysięcy dolarów. Niektórzy nie zgadzają się z takimi prognozami, jednak wiele wskazuje na to, że może się to sprawdzić.

Ludzie bardzo cenią sobie Bitcoina

Według Yusko Bitcoin cały czas jest na topie. Yusko w swoich słowach odniósł się także do niedawnych wydarzeń związanych z atakiem hakerskim na Binance, podczas którego skradziono 40 milionów dolarów przeliczając wszystko na Bitcoiny. Zdaniem założyciela Morgan Creek Capital ludzie nie kradną byle czego, dlatego jasno widać, że Bitcoin ma wśród społeczeństwa dużą wartość i mimo przykrych zdarzeń należy mieć pewność, że sympatia do Bitcoina dalej będzie rosła.

Na rynku pojawiają się też inne prognozy, m.in. ta pochodząca z Cannacord Genuity Group, która mówi, iż Bitcoin będzie wart w 2021 roku około 20 tysięcy dolarów. Oczywiście wartość ta może być nieco większa, niczego nie da się przecież przewidzieć w stu procentach.

Ile będzie wart Bitcoin?

Wszystkie prognozy pochodzące od ekspertów z rynku kryptowalut przewidują, że wartość Bitcoina na pewno nie będzie malała. Dla twórców jest to bardzo dobra informacja, jednak szacunkowa wartość w każdej prognozie znacznie się od siebie różni. Nie da się więc określić tego, jaka konkretnie będzie wartość Bitcoina za kilka lat.

Zainteresowani użytkownicy powinni dokładnie śledzić rynek i sami przekonać się o tym, jak będzie rozwijała się ta kryptowaluta. Zainteresowanie Bitcoinem jest ogromne i to nie tylko wśród osób doświadczonych, ale też u młodzieży. Co za tym idzie na pewno w przyszłości dojdzie do sporych ruchów cenowych.

Leave a comment