Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jeżeli jesteś jedną z osób, które poszukują sposobu na zanurzenie się w świat kryptowalut, skorzystanie z platformy Monfex będzie dla ciebie doskonałym wyborem. Monfex to witryna internetowa, która została zaprojektowana jako giełda kryptowalut, jednak z pewnym dodatkowym udogodnieniem. Monfex umożliwia skorzystanie z tak zwanego systemu dźwigni. Dźwignia to rodzaj zakładu za pośrednictwem, którego określamy potencjalne ceny aktywów, które mogą osiągnąć w wyznaczonym przedziale czasowym.

Jeżeli jesteś jedną z osób, która nie do końca orientuje się w tego rodzaju przedsiębiorstwach, a mimo to chciałbyś skorzystać z dobrze zaprojektowanej platformy, nie musisz się tym przejmować. Monfex oferuje wiele treści edukacyjnych, zatem nawet nowi użytkownicy, którzy nie czują się zbyt komfortowo podczas korzystania z giełdy kryptowalutowej, mogą bardzo szybko doedukować się na ten temat i rozwijać swoją pasję za pośrednictwem strony.

Kilka słów na temat prezentacji interfejsu Monfex.

Gdy zalogujemy się w serwisie pierwszy raz, bezpośrednio po wejściu ujrzymy panel główny. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje, na które chcemy mieć jak najbardziej dynamiczny pogląd. Po lewej stronie panelu widzimy nasze saldo, możemy za jego pośrednictwem sprawdzać nasze zyski i straty oraz podglądać kapitał, który posiadamy na giełdzie. Panel zawiera również informacje o tym, jak wysoką marżę pobiera od nas giełda za posiadane zakłady, w których bierzemy udział.

Na samym środku możemy zauważyć wykres kryptowalutowy, który zostanie przypisany przez nas do naszego konta. Umożliwia to przyjemne i wygodne śledzenie ruchu na rynku praktycznie tak łatwo, jak na innych platformach typu Forex lub Tradingview.

Główna strona naszego konta zawiera również informacje, takie jak wykres instrumentu, którym jesteśmy zainteresowani podczas inwestowania w zakłady. Modyfikacja za pośrednictwem panelu głównego jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu nikt nie skarży się na trudności związane z obsługą podstawowych funkcji. Należy przyznać, że konto jest niezwykle przyjazne w obsłudze bez względu na poziom wiedzy użytkownika.

Poniżej wykresów możemy zauważyć różne opcje. Dotyczą one zakupów i sprzedaży, otwierania pozycji inwestycyjnych. Znajdziemy tam również odnośnik, który przeniesie nas do księgi zleceń i historii naszej transakcji, do której możemy zajrzeć w dowolnym momencie.

Handel walutami na Monfex.

Monfex posiada aż 12 kryptowalut w swojej ofercie. Możemy nimi operować za pośrednictwem dolara amerykańskiego. Niektóre osoby doświadczone innymi giełdami mogą uznać, że wybór nie jest imponujący. Należy jednak mieć na uwadze, że porównaniu do konkurencji, która oferuje handel dźwignią, Monfex ma do wyboru aż dwa razy więcej kryptowalut. Przeciętna liczba dostępnych walut w serwisach, które oferują handel dźwignią, wynosi nie więcej niż 6.

Wygodna obsługa BTC.

Założenie, poprzez które została zaprojektowana platforma Monfex dotyczyło wykreowania platformy, która umożliwi każdemu przeciętnemu użytkownikowi obsługiwanie kontraktów terminowych. Monfex charakteryzuje się wieloma korzyściami i ułatwieniami. Naszą pozycję w kontraktach możemy zamykać w dowolnym momencie. To od nas zależy, kiedy będziemy chcieli zminimalizować straty lub zaryzykować i poczekać na zysk.

Niemal każdy miłośnik rynku kryptowalut zgodzi się z tym, że bitcoin to niezaprzeczalny lider, swoisty król między kryptowalutami. Monfex umożliwia nam prosty interfejs umożliwiający granie za pośrednictwem BTC/USD. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z konwertowania pozostałych jedenastu kryptowalut, jednak z pewnością to właśnie BTC jest rozwiązaniem, które przyciąga tak wielu nowych użytkowników. Warto też mieć na uwadze, że BTC ma najmniejszą płynność, dlatego też minimalizuje potencjalne straty.

Kilka słów o poradnikach publikowanych na giełdzie Monfex.

Osoby, które nie do końca orientują się jeszcze w działaniu kryptowalut i nie znają funkcjonalności giełdy kryptowalutowej niezwykle cenią sobie poradniki, które są dostarczane na platformę Monfex. Poradniki te zawierają niezbędne do rozpoczęcia swojej przygody podstawy. Możemy się tam zapoznać z terminologią, którą spotkamy w serwisach, zapoznamy się z działaniem technologii blockchain, jak i samą historią kryptowalut. Wiele poradników uwzględnia również dokładne przeanalizowanie rynku oraz wyjaśnienie sposobu grania za pomocą systemu dźwigni. Jeżeli jesteśmy nowym kąskiem na rynkach kryptowalutowych, nie znajdziemy lepszego miejsca do zasięgnięcia wiedzy i zrobienia pierwszych poważnych kroków.

Wady i zalety serwisu Monfex.

Dobre strony Monfex:

  • Niewielkie prowizje dla użytkowników platformy
  • Łatwy w obsłudze interfejs
  • Ogromna ilość poradników, która pozwala zdobyć wiedzę niedoświadczonym w tematyce blockchainu osobom
  • Możliwość zamieniania dolara w 12 różnych walut
  • Korzystanie z przystępnego systemu dźwigni
  • Support, który służy pomocą telefoniczną

Wady giełdy Monfex wymienione przez sporadyczne głosy użytkowników:

  • Nie posiadamy informacji o założycielach serwisu
  • Nie jest możliwa obsługa klientów pochodzących z USA

Publikacja Sponsorowana

UWAGA — powyższy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zgadzamy się by na podstawie wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie wpisów sponsorowanych bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. 

Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

Rate this post

Leave a comment