Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Inwestycje w Bitcoin są coraz bardziej popularne również na polskim rynku. Nie jest to dziwne skoro na kryptowalutach można naprawdę nieźle zarobić. Kluczem do sukcesu są w tym przypadku przemyślane działania, wybór odpowiedniej giełdy kryptowalut, ale też bezpiecznego portfela online, czy też takiego, który jest dedykowany na telefony komórkowe.

Każda decyzja powinna być poprzedzona dogłębną analizą, zawsze można ją wykonać przy pomocy jakiegoś fachowca. Wybierając giełdę kryptowalut warto kierować się opiniami innych użytkowników, do których można dotrzeć z powodzeniem przy pomocy sieci internetowej. Polecane są m.in. polskie giełdy z Bitcoin. Wybrać dla siebie można takie giełdy jak:

 • Coindeal,
 • Bitbay,
 • Coxi.io.

Każda z tych giełd jest bardzo ceniona przez użytkowników. Nie ma problemów z wypłatą swoich środków, z ich bezpiecznym przechowywaniem, ale też z szybkością realizowanych transakcji. Wystarczy zadbać odpowiednio o swój klucz prywatny, a nie będzie możliwe, aby inna osoba mogła skorzystać ze środków zgromadzonych na koncie użytkownika.

BitcoinBitcoin CashBitcoin GoldBitcoin DiamondBitcoin SV
Bitbay.netBitbay.net Bitbay.net Bitbay.net Bitbay.net
Coindeal.comCoindeal.comCoindeal.comCoindeal.comCoindeal.com
Binance.comBinance.comBinance.comBinance.com

Warto stawiać również na zagraniczne giełdy kryptowalut

Przy rozpoczęciu swojej przygody z giełdami kryptowalut warto pod uwagę wziąć nie tylko te polskie giełdy, ale też zagraniczne giełdy z Bitcoin. Jedną z najbardziej polecanych giełd jest Binance. Jest to najbardziej znana giełda na świecie, jednak jeśli chce się z powodzeniem realizować na niej różnego rodzaju transakcje trzeba przestrzegać zasad przygotowanych przez założyciela. Niewłaściwe działania mogą spowodować, że giełda dla jakiejś osoby lub kryptowaluty zostanie zablokowana. Jeśli ktoś działa uczciwie nie ma się czym martwić.

Binance dba o swoich użytkowników, można bez problemów gromadzić spore środki na koncie i przechowywać je na nim tak długo, jak tylko się chce. Wszystkie procesy realizowane są bardzo szybko, a ewentualne usterki zgłaszane przez użytkowników rozpatrywane są praktycznie natychmiastowo.

Giełda kryptowalut – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zakładając konto na giełdzie kryptowalut należy kierować się przede wszystkim własnym bezpieczeństwem. Właściciele giełd dbają o to, aby dane klientów były właściwie zabezpieczone i osoby z zewnątrz nie miały do nich żadnego dostępu. Wiadomo, że hakerzy dążą do tego, aby móc skraść różne konta użytkowników jednak przy odpowiednich zabezpieczeniach nie jest to możliwe.

Bezpieczne polskie giełdy dla Bitcoin to zwłaszcza Coindeal oraz Bitbay. Na takich giełdach można działać bardzo spokojnie, wystarczy umiejętnie operować swoim kontem, a nie powinno mieć się problemów z wpłatą środków oraz ich wypłatą. Przy okazji wszystkie dane są bardzo bezpieczne. Wyżej wspomniane giełdy korzystają na co dzień z najbardziej nowoczesnych technologii, dlatego można im ufać.

Sprawdź jak zmienia się kurs Bitcoin

Czy na polskim rynku istnieją niebezpieczne giełdy kryptowalut?

Niebezpieczne polskie giełdy dla Bitcoin powinny być omijane szerokim łukiem. Wie o tym dobrze każda osoba, która choć raz miała styczność z kryptowalutami i chce zadbać o swoje dobra. Polski rynek jest stosunkowo bezpieczny, nawet dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z Bitcoinami. Można jednak natrafić na pułapki, gdy wcześniej ktoś nie zgłębi wiedzy w tej tematyce. Istnieje jedna niebezpieczna giełda kryptowalut, a konretniej jest nią giełda Coinbe.net. Użytkownicy skarżą się przede wszystkim na bezpieczeństwo, uważają oni, że zgromadzone środki nie są właściwie zabezpieczone, a transakcje nie są realizowane w taki sposób, na jakim im zależy.

Według wielu osób na giełdzie Coinbe.net można mieć też problemy z wypłaceniem dotychczas zgromadzonych środków. Wiadomo, że nie każdy musi spotkać się z taką sytuacją, jednak są one coraz częstsze. Warto więc dbać o swoje dobro i raczej wybierać inne polskie giełdy kryptowalut, które cieszą się jedynie pozytywnymi opiniami wśród społeczności. Jest ich bardzo dużo, dlatego z pewnością nie będzie problemów z doborem optymalnej. Jeśli ma się jakieś wątpliwości, zawsze o poradę można poprosić na różnych forach internetowych.

5/5 - (6 votes)

2 Comments

 • alicja
  Posted 3 października, 2019 11:55 am

  Warto inwestować na polskiej giełdzie Coxi.io
  Oferuje ona wiele rynków w jednym, łatwo dostępnym, miejscu. Posiada rynek kryptowalut w parach do walut FIAT – polski złoty, euro i dolar amerykański.
  Oferuje m.in bezpieczeństwo transakcji oraz;
  >> całodobowy support
  >> handel z dźwignią
  >> profesjonalne wsparcie ICO

 • Kamil
  Posted 1 czerwca, 2020 2:20 pm

  Ja polecam osobiście najbardziej giełdę coxi.io.

Leave a comment