Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nie da się ukryć, że sam rynek kryptowalut odnotował naprawdę gwałtowny wzrostowy impuls po zauważanych spadkach z dnia 24 września. Zgodnie z danymi CoinStat, to zauważamy, że kurs bitcoin wzrósł dokładnie o 4,55 procent. Do tego dotychczas najlepsze altcoiny utrzymują cały czas kolor zielony na cenowych wykresach. Na pewno doskonale pamiętacie wpis o tytule „Cisza przed burzą…….”, prawda? Pewnie tak.

Na pewno nie wzięło się to znikąd

Na pewno pomimo jakże solidnego cenowego ruchu w górę – Josh Rager twierdzi, że tak naprawdę bitcoin jeszcze nie do końca pokazał na co go tak naprawdę stać. Aby jednak utrzymać momentum bycze, to cena BTC odnotować musi dzienne zamknięcie poniżej samego poziomu 8750 USD. W innym razie według Ragera, byki obniżyć powinny swoje oczekiwania, które dotyczą zysków krótkoterminowych.

Istnieje także sugestia, że sam kurs bitcoin uformować mógł dno potrójne, wzór zwyżkowy odwrócenia, który pokazuje, aż trzy nieudane próby osiągnięcia całkiem nowych minimów. Jeśli z kolei pattern potwierdzony zostanie, byki mogą odzyskać w bardzo łatwy sposób poziom 9000 tysięcy dolarów.

Oczy są zwrócone na altcoiny

Tak naprawdę niezmiernie zaskakujące jest to, że Bitcoin wcale nie jest w centrum zainteresowania. XRP w zasadzie kradnie całe światło reflektorów. Dlaczego tak jest? Jest tak ponieważ wydaje się, że jest to na granicy dużego ruchu byczego, który według niektórych zrównać się może z rajdem, który przeżyliśmy dokładnie w grudniu w roku 2017. „Crypto Welson” mówi, że się spodziewa naprawdę dużego ruchu. Jeśli sama cena XRP się utrzyma powyżej wsparcia aktualnego. Dodaje także, że posiadacze XRP oczekają od lat na ten właśnie ruch.

Z kolei Ethereum, największy altcoin pod względem rynkowej kapitalizacja, również wzrósł i to okazuje się prawie o osiem procent. Tym samym musimy mieć na uwadze, że zbliżają się do ważnego psychologiczne celu 200 USD.

Jak widać na załączonym obrazku naprawdę wszystko się dzieje bardzo dynamicznie. W dziedzinie kryptowalut naprawdę nie ma miejsca na nudę. Można w zasadzie cały czas oczekiwać czegoś nowego. Nie są to jednak jedynie nowe wiadomości, ale tak naprawdę bardzo zaskakujące informacje. Naprawdę niektóre skoki mogą nas zaskoczyć. Czasami wszystko się dzieje tak szybko, że możemy być w lekkim szoku. Co więcej musimy także wiedzieć, że gdy zaprzestaniemy z byciem na bieżąco, to naprawdę możemy się rozczarować. Czasami możemy narobić sobie takich zaległości, że trudno będzie nam się odnaleźć w danym temacie. Czasami naprawdę będzie trudno.

Najbardziej ciekawe są jednak niespodziewane wzrosty. Wzrosty mogą zaskakiwać nas niezmiernie. To co czasami się dzieje, to nawet by się nam w niektórych przypadkach nawet nie śniło. A jednak takie rzeczy naprawdę się dzieją i mają miejsce. Nie są to wymyślane rzeczy

A jakie są Wasze odczucia odnoście sytuacji rynkowej aktualnej? Gorąco zachęcamy do dyskusji – jesteśmy ciekawi Wasze zdania.

Rate this post

Leave a comment