Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Co należy wiedzieć o ZYRO?

OKEx zdecydował się na ZYRO jak na następną monetę, która została opublikowana na Jumpstar, a więc na platformie, która oferuje token. ZYRO będziemy mogli uzyskać, decydując się na stawianie zakładów bądź też stawiając token natywny platformy, OKB.

Giełda OKEx 10 września bieżącego roku opublikowała specjalne oświadczenie, w którym zdecydowała się ogłosić, że do platformy startowej tokena „OKEx Jumpstart” wprowadzi swój zasób rodzinny, a więc OKB. W takim właśnie przypadku OKB nie będzie w żadnym wypadku aktywem przeznaczonym do rozpowszechniania czy też do sprzedaży. Jest on już dostępny dla użytkowników, a wybranym aktywem przez OKEx do promocji jest oczywiście ZYRO.

W ramach tejże nowej inicjatywy OKEx zdecydował się na zaktualizowanie swoich warunków na platformie o nazwie Jumpstart. W platformach, które oferują token możemy śmiało nabyć walutę za cenę ściśle określoną. Jednak właśnie ta nowa aktualizacja platformy przeprowadzona została z zamiarem faworyzowania właścicieli tokena OKB, ponieważ oni będą mogli obstawiać swoje tokeny oraz także otrzymywać nagrody w ZYRO.

Tenże system jest nazywany „rolnictwem” i jest jedną z bardzo różnych praktyk tak zwanej „farmy plonów”. Polega na postawieniu aktywów na korzyść platformy/sieci, stawce oraz także zdobyciu w nagrodę innego, całkiem różniącego się zasobu. Tenże nowy system dostępny będzie w OKEx Jumpstart od 11.30 CEST w dniu 10 września dla wszelkich posiadaczy tokenów OKB.

Łącznie to 15 000 000 ZYRO rozdanych zostanie wszystkim użytkowników w ciągu czternastu dni, w których każdy z użytkowników postawić może do 5 000 OKB we wszystkich dniach, w których jest dostępna kampania. Tokeny możemy śmiało wycofać w zasadzie w dowolnym momencie bez żadnych opłat, ponieważ możemy je również wprowadzić gdy pojawi się tylko potrzeba. Nie jest kompletnie konieczne ujawnienie naszej tożsamości, aby móc uzyskać dostęp do procesu samej platformy. Bowiem handel rozpocznie się dopiero dwadzieścia cztery godziny po zakończeniu okresu wydobycia monet.

Nagrody w zasadzie to będą rozdzielane co godzinę. Wszystko będzie się odbywało na postawie wzoru. Chodzi o ilość pozostawionych osobistych OKB bądź całkowita ilość żetonów postawiony OKB wydanych na godzinę. Nagrody tej można zażądać w momencie dowolnym, ponieważ obliczane są one w rzeczywistym czasie.

O projekcie ZYRO

Token ZYRO to tak naprawdę część projektu o tejże samej nazwie. Jest to protokół skoncentrowany na finansach oraz na handlu zdecentralizowanym, który stworzony został przez twórców społeczności o nazwie zilliqa. ZYRO jest tokenem rządowym, który ma cenę sprzedaży prywatną – 0,1 USD. W związku z tym posiadacze tokena będą mogli śmiało brać udział w głosowaniach, jak i także decyzjach podejmowanych w protokole o nazwie ZYRO.

Każdy z użytkowników, który jest posiadacze OKB jak najbardziej może uczestniczyć w rolniczym procesie.  W tym jednak celu jest zobowiązany do przesłania swoich tokenów na „konto środków do obstawiania”, gdzie wybrać możemy samą kwotę środków, które mamy zamiar postawić na platformie Jumpstart.

Rate this post

Leave a comment