Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kryptowaluty dostępne szybciej niż zakładano

Decyzja firmy PayPal zaskoczyła wielu. Jeszcze nie tak dawno, zakładano uruchomienie handlu wirtualną walutą dopiero w 2021r. Jednak czwartek, 12 listopada okazał się przełomową datą, wraz z którą usługa kryptowaluty zaczęła obowiązywać na terenie Stanów Zjednoczonych. System PayPal umożliwia kupno i sprzedaż walut cyfrowych jedynie w USA. Portfel kryptowalutowy dostępny jest jednak tylko dla tych użytkowników, którzy zakwalifikowali się i zapisali się na listę oczekujących. Na początek jednak możliwy jest handel oraz przechowywanie walut takich jak: Bitcoin, Etherneum, Bitcoin Cash, a także Litecoin.

Zapotrzebowanie motorem napędzającym

Znalezienie dostawcy produktów i usług kryptowaluty jakim jest firma Paxos Trust pozwoliło na sprawne przeprowadzenie wdrożenia kryptowaluty. PayPal może pochwalić się nie tylko tą jedną współpracą, bowiem otrzymał on również licencję Bitlicense. Licencje te przyznawane są jedynie najlepszym systemom oferującym kryptowaluty, posiadającym w pełni ustrukturyzowany i uregulowany dostęp do wirtualnego portfela i cyfrowego rynku walutowego. Bitlicense wydawany jest przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy York. Warto wspomnieć, że to dzięki klientom i ich zapotrzebowaniom udało się usprawnić proces wdrażania nowej funkcjonalności. Sam dyrektor PayPAl, po ogłoszeniu w październiku zamiaru wprowadzenia kryptowaluty do swojej oferty zdziwił się takim zainteresowaniem usługą. Lista oczekujących okazała się być dłuższa, niż zakładano na podstawie badań i analizy rynku.

Idzie nowe – idą zmiany

Zmiany nie zawsze muszą być złe. Jedną z modyfikazji okazała się zmiana dziennego limitu transakcji zakupowych. Została ona podniesiona z 10 000 USD do 20 000 USD. Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest brak opłat za kupno oraz sprzedaż walut do końca tego roku. Warto wspomnieć, że to nie koniec zmian i już w 2021 roku PayPal zamierza podbić krypowalutami rynek europejski.

Kup teraz CBD za Bitcoin na nasionakonopikatowice.pl

Rate this post

Leave a comment