Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szymon Słodczyk jak i także Sławomir Żarczyński jako pierwsza z firm w regionie CEE, w rundzie inauguracyjnej finansowania, pozyskała kapitał, który wynosi blisko 1,6 miliona euro oczywiście za pomocą technologii blockchain.

Strat-up blockchainowy założony przez Sławomira Żarczyńskiego oraz Łukasza Miklisa, rozwijający się w obszarze Tech, Equity – jak najbardziej może świętować duży sukces. Dzięki podejściu nieszablonowemu do biznesu oraz jakże nowoczesnej formie zbiórki, znalazł się on w kręgu zainteresowania inwestorów. W zakończonej emisji niedawno, sklasyfikowanej jako A, zostało zebranych 1,6 miliona euro. Tenże projekt w całości wsparty został przez inwestorów prywatnych.

Kilkanaście dni temu spółka zaprezentowała pierwszą wersję produktu Value DEX.

Debiut giełdowy VCO

Razem ze startem platformy miejsce miał giełdowy debiut VCO.

Pierwsze dzień notowań już wzbudził spore zainteresowanie wielu inwestorów oraz także przyniósł obroty w rzędzie 30 000 USD. Dni kolejne były w zasadzie podobne. Od startu Value DEX już wygenerował ponad 500 000 USD obrotu. Cena się waha w przedziale między 25 a 30 USD oraz o dziennym obrocie 10 000 – 30 000 USD.

Poza tym w dni debiutu giełdowego Value poinformowało o rozpoczęciu prac dokładnie nad pierwszą aktualizacją Value DEX.

Czym dokładnie jest Value?

W ramach Value funkcjonuje kilka projektów, które budują ekosystem kompletny, który pozwolić ma podmiotom kolejnym tokenizować udziały swoje oraz pozyskiwać kapitał na działalność dalszą.

Value Tech obsługuje wymianę – Cyrpto/Fiat oraz także oferuje obsługę kompleksową procesu pozyskiwania kapitału w ramach STO. Dla każdego zainteresowanego podmiotu przeprowadzeniem STO, usługa jest w pewnym sensie zindywidualizowana dzięki sieci ponad 100 własnych oraz także współpracujących ekspertów. Value Tech również pracuje nad standardem dla security tokenów, efektem tychże prac ma być właśnie własny blocchain, który jest dedykowany kapitałowym spółkom, które chcą stokenizować swoje aktywa oraz także pozyskać kapitał właśnie w formie STO.

Value Equitu to kapitałowo zależna, spółka prywatna inwestycja, która się skupia na inwestycjach w spółki dojrzałe, które posiadają skalowalny biznesowy model, eksportowy potencjał jak i także konsolidacyjny, który ma własny produkt, markę czy też inną konkurencyjną przewagę. Centrum Kompetencji Value Equity jest oparte na zespole ekspertów, którzy przewagą kluczową konkurencyjną spółki, umożliwiającą rozwój dynamiczny kapitałowych możliwości w zasadzie całej grupy.

Value DEX to z kolei giełda zdecentralizowana, której infrastrukturą jest właśnie blockchain Etehereum, a do tego wszystkie operacje są w pełni realizowane automatycznie przez tak zwany smart contract. Value DEX umożliwia jak najbardziej handel aktywami cyfrowymi w trybie jakim jest peer-to-peer. Dzięki temu użytkownicy nie muszą swoich aktywów przenosić na giełdę. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa samo bezpieczeństwo, zmniejsza samo ryzyko kradzieży oraz prawie w sposób całkowitym eliminuje włamania do giełdy.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment