Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

To musiało się skończyć w ten sposób. Niedawno Was informowaliśmy o wszelkich kontrowersjach związanych z blockchainowym CC Forum w mieście Londyn. Naprawdę się zapowiadało bardzo gorąco i właśnie taki był cały dzień wczorajszy. Podczas wystąpienia samego Craiga doszło do wybuchu niekontrolowanego oraz także oburzenia ze strony samej publiczności. Z kolei na innej sali Noriel Roubini krzyczał do Rogera Vera, że Bitcoin Cash to po prostu shitcoin.

Atmosfera śmiało można powiedzieć, że sięgnęła już zenitu podczas sesji pytań oraz odpowiedzi na konferencji londyńskiej blockchain oraz Al CC Forum. Wówczas mikrofon wziął Tone Vays, aby potępić decyzję organizatorów samej konferencji o uwzględnieniu Wrighta jako jednego spośród prelegentów.

Według Vaysa Wrighta Satoshi Nakamoto splagiatował dokument jego z roku 2008, a z kolei uniwersytet nie wyda go, dopóki Wright sprawy w sądzie nei wygra.

Nie ma dla niego miejsca na konferencjach tego typu

Tone Vays twierdzi, że opublikowane dokumenty przez Wrighta jako rzekomo dowody, które przypisują mu samo stworzenie Bitcoina, w dużej mierze zostały uznane za fałszywe. Vays powiedział, że na konferencjach takich nie ma dla Craiga Wrighta miejsca.

W odpowiedzi Wright stwierdził, ze idee próżne Vaysa są kompletnie nieistotne oraz że same petenty jego firmy generować będą zyski od największych technologicznych firm na całym świecie. Wtedy już od decyzji indywidualnych osób zależeć będzie, czy używać będą przez Wrighta popieranej kryptowaluty, a więc Bitcoin SV.

Wybuch osoby z publiczności przejdzie prawdopodobnie do historii i zobaczmy za chwilę prawdziwy wysyp memów. Incydenty takie podczas naukowych konferencji potrafią przyprawiać o prawdziwy zawrót głowy.

Prawo do krytyki Wrighta

Jest wiele powodów, dla których wiele ludzi atakuje twierdzenia Craiga Wrighta. Zbadane one zostały wiele razy wcześniej, sięgając do samych dochodzeń Wired oraz Gizmodo w roku 2015.

W tej chwili absolutnie nikt tegoż sporu nie wygrał. Wszelcy obserwatorzy spoza samej prawdy uznają najprawdopodobniej incydent za dezorientujący w najlepszym razie, a w najgorszym wręcz niedojrzały oraz wystawiający branże na samą śmieszność.

Jednak wiele osób się cieszyło z wściekłości członka widowni.

Czy pojawiają się jakieś nieścisłości w samej interpretacji słów Wrighta?

Zdania są, jak we wszystkim w zasadzie mocno podzielone. Jeśli chodzi o interpretację słów CSW odnoście splagiatowania przez Nakamoto Satoshiego jego pracy się odnosi, według niektórych do zupełnie innej płaszczyzny.

Pod tweetem Tonego Vaysa się pojawia wiele naprawdę gorzkich słów w stylu, że każdy słyszy to, co po prostu chce usłyszeć. Czy jest to ktoś ze zwolenników Craiga Wrighta, czy rzeczywiście może się kryje za tym coś więcej? Poniżej znajduje się wideo, o które tak bardzo w swoim tweecie zabiegał właśnie Vays. Powinniśmy jak najbardziej zobaczyć sami i wyrazić swoje zdanie. Powinniśmy mieć to na względzie.

Wszystkie informacje dostępne na: bitcoin-squad.com

5/5 - (1 vote)

Leave a comment