Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cena BTC porusza się obecnie bokiem trzecią sesją z rzędu, na samym rynku altcoinów widać pokaźne wzrosty.

W środę Bitcoin oddaje dokładnie 0,2 procent wartości oraz kolejną sesję w tym tygodniu porusza się w warunkach zmienności ograniczonej, stabilizują grubo poniżej poziomu 9800 dolarów. W perspektywie znacznie szerszej kurs BTC pozostaje w rozpostartej na ponad dwa tysiące dolarów konsolidacji, która na przestrzeni lutego bieżącego roku obowiązywała. Na dosyć szerokim rynku kryptowalut zyskują najsilniej Chainling oraz Cardano. Rosną one o 5 procent.

W ślady altcoinów, które zostały wymienione także idą Tezos oraz znany Crypto.com, w przypadku których sama stopa zwrotu jest jedynie niewiele mniejsza. Z kolei Litecoin rośnie o ponad dwa procenty, a Binance Coin do swojej wartości dodaje 3,4 procenta.

Kapitalizacja łączna rynku kryptowalut rośnie o 1,45 procent do poziomu dwustu siedemdziesięciu jeden miliardów.

Bitcoin od marca zyskuje pod sto procent, pora na wyhamowanie wzrostów

Z jeden strony, sama sytuacja Bitcoina jest naprawdę korzystana. Zapewni przecież sobie dosyć silne wsparcie ze strony oporów nakładających się na siebie w okolicach 8400 – 8000 dolarów oraz porusza się w odległości bezpiecznej od tejże strefy. Zaś z drugiej strony, popyt nie jest w stanie pchnąć ceny wyraźniej pod pułap stu tysięcy dolarów, a taka ostatnia próba z początku miesiąca się skończyła silniejszą wyprzedażą.

W efekcie tym najstarsza z kryptowalut wyhamowuje wyraźnie oraz ogranicza zmienność, rysując lokalny opór obecnie w okolicach 9800 dolarów, gdzie dochodzi do samej stabilizacji cen. Oporem głównym pozostaje nadaj bariera psychologiczna na poziomie dziesięciu tysięcy oraz znajdujący się 400 dolarów wyżej poziom szczytów lutowych.

Jeśli w szerokim terminie pojawić się mają jakiekolwiek rozstrzygnięcia, to sam Bitcoin musiałby naruszyć albo opór na 10,4 tysięcy dolarów, albo też wsparcie, które jest wyznaczane pod poziomem ośmiu tysięcy dolarów.

Chainling, Cardano, Crypto.com oraz Tezos ze wzrostem niespełna pięciu procentowym

Chociaż Bitcoin konsoliduje oraz jego zmienność środowa jest niezauważalna praktycznie to stopy wyższe zwrotu oferują obecnie Crypto.com, Tezos, Chainlink oraz Cardano, które rosną o niecałe pięć procent. Cardano ta naprawdę notuje zyski i to na przestrzeni całego tygodnia, a zwrot sięga już dwanaście procent z ostatnich siedmiu dni.

Zgodnie z cieplną mapą wzrosty skromne zauważalne są na szerokości w zasadzie całego rynku, a umacnia się silniej także BNB, a więc Binance Coin. Binance Coin dodaje do wartości dokładnie 4,3 procent oraz pokonuje poziom siedemnastu dolarów.

Jak widzimy na rynku kryptowalut wiele rzeczy się zmienia. Niczego nie możemy być pewni. Zmiany były, są oraz także będą już zawsze. Co do tego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości. Musimy się do tego przyzwyczaić i wiedzieć, że transakcje na rynkach kryptowalutowych są niezmiernie ryzykowne.

Rate this post

Leave a comment