Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grafen, a więc niezniszczalne ubrania, najwytrzymalsze smartfony i baterie, wieczne światło, winda do nieba, lekarstwo na raka za 50 dolarów oraz super wytrzymałe prezerwatywy. To czeka nas wszystko, jeśli uda nam się wprowadzić pomysły naukowców bezpośrednio w życie. Musimy wiedzieć, że zespół TecraCoin się podjął właśnie tego zadania.

Dobre, ponieważ polskie

Na pewno wielu z nas słyszało o projekcie o nazwie TecraCoin. Warto jednak się przyjrzeć nieco bliżej inicjatywnie ponownie, ponieważ ambicje oraz cele jak najbardziej są w zasięgu ręki. Jeśli się jeszcze nie spotkaliśmy z projektem tym, to na pewno to jest podyktowane wysublimowanym czy też wąskim typem marketingu.

Na pewno na samym początku warto podkreślić, że Tecra to koncepcja polska, której stery w większości dzierżą nazwiska polskie. Tecra Sp. z o.o. – tak brzmi nomenklatura oficjalna firmy, która zajmuje się nomen omen kryptowalutami, a pomimo to nie opuściła Polski czy też jej nie wyrzucono z Polski.

TecraCoin na pewno należy do wizji długoletnich oraz także do inwestycji długoterminowych. Jest to właściwie projekt, który jeszcze nie wystartował, ponieważ sama zbiórka funduszy zakończy się dopiero w miesiącu styczniu. Finansowanie już trwa od 11 miesięcy. Jego celem jest pozyskanie pięciu milionów dolarów na dalszy rozwój. Jest to dokładnie 19.3 milionów PLN.

Idea, a więc motor sukcesu

Żyjemy tak naprawdę w świecie wizji, fantazji oraz koncepcji, bez których kompletnie nie byłoby powodów, aby zwlekać się co dzień z łózka. Świetny pomysł, pieniądze, uznanie, pomyślna koniunktura oraz doradztwo możliwie najlepszych ekspertów spełznąć mogą kompletnie na niczym, jeśli zabraknie konkretnej wizji, która się skupi wokół oddanych głęboko jej wyznawców. Bitcoin to przykład najlepszy na to. Eksperci finansowi, ekonomiści oraz doradcy najwyższego szczebla zgodnie twierdzą, że złoto cyfrowe nie ma żadnej wartości realnej. Pomimo to bitcoin już funkcjonuje od jedenastu lat, głównie za sprawą wiary, która jest jakby nie było elementem nieodłącznym sukcesu każdego z projektu.

Science oraz not fiction

Po zapoznaniu się ze wszelkiego rodzaju materiałami, które są udostępnione przez Tecrę, powiedzieć możemy, że projekt ma być inkubatorem docelowo dla rodzących się cały czas pomysłów. Zarówno od naukowej strony jak i także od strony biznesowej lub też społecznościowej. Tecra połączy zajmujący niezwykle świat nauki jak i także technologii z żądnym zysku biznesem oraz w połączeniu stworzy produkt, który odpowiada jak najbardziej potrzebom rynku dzisiejszego.

Pomysł ten to po prostu grafen. Przemysł grafenowy jest próbą przyczynienia się do rozwoju samego sektora, a zatem opracowania realnych jak i także fizycznych produktów z tej warstwy węgla jednoatomowej. Po tym nastąpi samo już uruchomienie produkcji oraz budowa wszelkich fabryk.

Gdy w roku 2004 okryto świetny sposób na łatwe stosunkowo pozyskanie grafenu właśnie z grafitu, to nastąpił istny przełom oraz wszystkie obietnice ze wstępu miały się już ziścić niechybnie. Później przyszła już rzeczywistość oraz okazało się, że obróbka można zostać wykonana w przemyśle.

Więcej informacji o kryptowalutach na MyCrypto

Rate this post

Leave a comment