Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Federacja FAME MMA, która zajmuje się organizacją walk youtuberów, influencerów oraz celebrytów znanych głównie ze swojej działalności w sieci wypuściła na rynek swój własny token. Informacja o tym, że ta federacja podjęła decyzję na wykorzystanie potencjały blockchaina pojawiła się na początku kwietna i ogłoszona została przy pomocy Twittera. Token, który jest zbudowany na blockchainie ma się stać narzędziem, który obsługiwać ma wszelkie rodzaju transakcje związane z FAME MMA.

Wypuszczenie na rynek swojego własnego tokena jest ukłonem tej federacji w stronę technologii, którą jest blockchain. Razem z rozwojem technologii NFT większość firm prędzej, czy też później się zdecyduje na korzystanie z niej. Dzięki takiej szybkiej, ale jednocześnie przemyślanej decyzji federacja FAME jest z całą pewnością pionierem w tejże dziedzinie.

Kto konkretnie stoi za tokenem FAME?

Token ten powstał przy współpracy federacji FAME MMA, jak i Matahero, której założycielem jest Gryn Robert. Dzięki temu było możliwe stworzenie tokena, który jest oparty na technologii NFT, która wykorzystuje rozwijaną technologię na szeroką skalę. Te tokeny także są dostępne na platformie, które stworzone zostały przez Tenset. Wszyscy zawodnicy zostali zeskanowani, a później na podstawie ich wizerunku zostały stworzone tokeny NFT

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Gdzie oraz jak kupić token FAME – giełda Kanga

Token FAME wprowadzony został na giełdę scentralizowaną kryptowalut OKX 29 kwietnia bieżącego roku w samo południe. Kilka dni wcześniej sama sprzedaż się odbywała na platformie o nazwie Tenstet Gem Launch Platform (TGLP). W tych transakcjach mogli jedynie uczestniczyć subskrybenci TGLP.

W jaki sposób korzystać z token FAME?

Token FAME służyć ma przede wszystkim do przeróżnych transakcji, które są związane z walkami organizowanymi przed federację. Wykorzystano w tym celu technologię, która została opracowana oraz także rozwijana przez Metahero. Dzięki niej właśnie udało się zeskanować zawodników oraz na tej postawie stworzono ich wizerunki, które zostały wypuszczone w formie tokenów NFT.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Token FAME wykorzystać można do opłaty w serwisie PPV (pay-per-view), który to umożliwia nam oglądani transmisji z walk na żywo. Tenże rodzaj płatności będzie również akceptowany, aby opłacać gry, które wypuszczone zostaną wkrótce na rynek, usług sponsorskich, usług marketingowych, jak i wynagrodzeń zawodników.

Token FAME będziemy mogli także wykorzystać do obstawiania wszelkich wyników walk. Obecnie sama usługa pay-per-view opłacona może być przy pomocy przelewu bankowego, karty lub też BLIK. W przyszłości jednak federacja także zapowiada, że oglądanie gali na żywo będzie jedynie możliwe właśnie przy płatności tokenem FAME.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Zachęcamy do inwestycji. Federacja FAME MMA przyzwyczaiła nas już do tego, że potrafi zaskoczyć, a do tego wszystko czego dotknie zamienia w złoto. Sukces jest murowany. Z każda kolejną galą fanów przybywa i pewnie tak będzie to wyglądało w przyszłości.

Leave a comment