Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wahania trudności związanych w wydobywaniem Bitcoina (BTC) w powiązaniu ze zmianami ceny tej najstarszej i najbardziej znanej waluty cyfrowej są sprawą, którą PlanB bazujący na modelach finansowych śledzi w tym miesiącu z zapartym tchem. Gwarantowany, już w tym miesiącu, intensywny wzrost notowań wspomnianej kryptowaluty ma doprowadzić do testu na poziomie 100000 dolarów (USD) przewidzianego na rok 2021.

Biorąc pod uwagę optymistyczne prognozy i zakładając, że mają one realne szanse na zaistnieje już w najbliższy czwartek trudność kopania Bitcoin (BTC) powinna wzrosnąć o 4%. Taka sytuacja zgodnie z założeniami ma przełożyć się na jego aprecjację. A jak będzie w rzeczywistości? Czy Bitcoin (BTC) zachowa się tak jak mówią analitycy i eksperci?

Bitcoin (BTC) oraz dostosowanie trudności związanej z jego wydobyciem.

Zatrważająco silny spadek związany z wydobyciem najstarszej waluty cyfrowej miał miejsce na początku listopada bieżącego roku.Dla osób zainteresowanych, ale niezorientowanych wspomnimy tylko, że wynosił on 7%. Zaistniała sytuacja spowodowała, że PlanB zaczął bacznie obserwować zmiany związane z trudnością kopania wspomnianej kryptowaluty. Bardzo wnikliwa analiza pozwoliła na jednoznaczne ustalenie, że fakt ten miał negatywny wpływ na cenę Bitcoin (BTC) mimo początkowej i wszechogarniającej euforii. Jak zapewne wszyscy pamiętają podobne spadki już kilkukrotnie miały miejsce w przeszłości. Jednak zazwyczaj po nich trudność związana z wydobyciem najpopularniejszej wśród walut cyfrowych wzrastała. Wszystko to bezpośrednio przekładało się jednocześnie na aprecjację kursu najstarszej kryptowaluty, czyli Bitcoin (BTC).

Jakiej reakcji na zaistniałą sytuację należy spodziewać się ze strony górników i cena za najstarszą z monet?

Zgodnie z przewidywaniami ogłoszonymi przez PlanB, wzrost trudność kopania waluty cyfrowej jaką jest Bitcoin (BTC) z dniem 21 listopada powinien wynosić 4%. Biorąc pod uwagę skrupulatnie zebrane, a następnie przeanalizowane dane statycznych pochodzące z ostatnich 9 lat jakże burzliwej historii Bitcoina (BTC), można śmiało i optymistyczne założyć, że cała sytuacja przełoży się bezpośrednio na wzrost najstarszej i zarazem najbardziej popularnej z walut cyfrowych.

Pochylając się nad danymi widocznymi na wykresach obrazujących dostosowanie trudności wydobycia Bitcoin (BTC) z łatwością można dojść do wniosku, że po pozytywnej zmianie trudności zawsze następował trend wzrostowy ceny. Który z łatwością szybował do wcześniej nie znanych poziomów. Czy podobnie będzie i w tym wypadku? Czy tym razem dostosowanie trudności związanej z wydobyciem Bitcoin (BTC) zachowa się zgodnie z przewidywaniami i prognozami analityków?

Czy może najstarsza waluta cyfrowa wszystkich nas zaskoczy? Odpowiedzi na nurtujące nas pytania poznamy już niebawem bo 21 listopada bieżącego roku

 

Rate this post

Leave a comment