Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popularny komunikator WhatsApp wprowadził właśnie nową opcję. Użytkownicy tej aplikacji mogą teraz w łatwy sposób wysyłać i odbierać Bitcoiny oraz inne kryptowaluty np. Litecoiny. Zawieranie transakcji opartych na kryptowalutach w tak nieskomplikowany i łatwo dostępny sposób jest możliwe za pośrednictwem bota Lite.lm.

Komunikator WhatsApp wprowadził możliwość przesyłania Bitcoinów

19 maja 2019r. Zulu Republic opublikowało post na twitterze, w którym platforma oficjalnie poinformowała o istnieniu nowej funkcji.

Z przyjemnością informujemy, że od dziś możesz wysyłać i odbierać #bitcoin & #litecoin na #WhatsApp za pośrednictwem @liteim_official! spróbuj sam tutaj: https://t.co/JaldSafGBK @FranklynCrypto @SatoshiLite @CharlieShrem @CCNMarkets @GLRalf

Zulu Republic (@ztxrepublic) 19 maja 2019 r

 

Usługa ta umożliwia nie tylko wysyłanie i odbieranie kryptowalut, ale również zarabianie ich za pomocą programu polecającego. Użytkownicy mogą wskazać dowolną kryptowalutę, ustawić własne hasło oraz wybrać język spośrod angielskiego i hiszpańskiego.

Przeczytaj dodatkowo: Liczba tweetów ma wpływ na cenę Bitcoin

Prosty sposób na wysyłanie i odbieranie Bitcoinów

Nowa opcja WhatsAppa pozwala także na wysyłanie i odbieranie tokenu Ether (ETH) i ZTX.

Dzięki nowej funkcji osoby o mniejszych umiejętnościach technicznych mogą bez problemu poradzić sobie z transakcjami opartymi na kryptowalutach. Cały proces odbywa się wyłącznie przez SMS-a.

Użytkownicy WhatsAppa to grupa licząca ponad 1,5 miliarda osób na całym świecie. Twórcy projektu uważają, że ten popularny komunikator może pomóc poszerzyć adopcję takich transakcji.

Teraz więcej osób zyska możliwość korzystania z Bitcoina i innych kryptowalut. Mowa tutaj szczególnie o mieszkańcach południowo-wschodniej Azji i Afryki oraz osobach, które nie mają dostępu do konta bankowego.

Zobacz również: Telefon HTC Exodus 1s – Portfelem Bitcoin

Już niedługo jest szansa również na FBCoin

Osoby związane z branżą kryptowalut mówią o ciągłym rozwoju BTC i zatwierdzeniu nowej technologii przez mainstream.

Pojawiają się plotki na temat tego, że portal społecznościowy Facebook chce stworzyć swoją cyfrową walutę. Może stanowić to konkurencję dla Lite.Im. Jak sprawa potoczy się dalej? Tego być może dowiemy się wkrótce.

Sprawdź również: Bitcoin Trader – Oprogramowanie do grania na Bitcoin
WhatsApp wprowadził możliwość przesyłania Bitcoinów
5 (100%) 1 vote[s]

Leave a comment

Email

Email

ThemeREX © 2019. All rights reserved.

ThemeREX © 2019. All rights reserved.