Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coin Wallet słynie z tego, że jest idealny dla wszystkich ludzi, którzy są użytkownikami cyfrowej waluty, którzy własne dane udostępniają w sposób niechętny. Coin Wallet ma na celu zapewnić im swojego typu anonimowość. Projekt został powiększony o możliwości jakimi jest mobilna płatność, miało to miejsce w bieżącym roku we wrześniu. Daje to możliwość zakup dowolnej cyfrowej waluty z pomocą aplikacji a także karty kredytowej użytkownika Google Pay lub Apple Pay.

W ostatnich latach płatności Apple Pay i Google Pay zyskują na popularności. Dzieje się to nie bez powodu.Aktualnie szybki tryb życia, pęd w jakim żyjemy wymaga dostosowania się również tej sfery życia. Robienie zakupów z pomocą smartfona to ułatwienie życia.Ponadto, pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach telefon towarzyszy nam właściwie wszędzie.

Oosby, które zajmują się handlem cyfrowej waluty, również oczekują takiego ułatwienia życia. Jednakże, taką funkcję posiada niewiele portfeli. Do nielicznego grona posiadających ową funkcję zalicza się m.in. Coin Wallet.

Kryptowaluty w zasięgu płatności mobilnej

Apple Pay zajmuje pierwsze miejsce w rywalizacji pomiędzy aplikacją a tradycyjnymi płatnościami kartą kredytową bądź debetową. Wszystko za sprawą funkcji. Po pierwsze jest to transakcja natychmiastowa. Po drugie jest bardzo bezpieczna. W odróżnieniu od pozostałych płatności poziom bezpieczeństwa transakcji jest podwyższony. Na bezpieczeństwo wpływa również to, że Apple Pay przesyła transakcje wykorzystując wirtualne numery kont, które wykorzystywane są przy przetwarzaniu transakcji. Nieudostępnianie danych sprzedawcom, a także inne funkcje bezpieczeństwa wpływają na to, że ta opcja wybierana jest przez nabywców kryptowalut chętniej. Dzięki Apple Pay zakup tokenów odbywa się w taki sposób, że dane, które uznane są za wrażliwe zostają zatajone.

Coin Wallet rozpoczął współpracę z firmą fintech, Ma ona na celu zwiększenie integracji z płatnością Apple Pay. Wszystko w celu ułatwienia deweloperom przetwarzanie płatności za pomocą kryptowalut zwykłymi kartami o charakterze kredytowym. Wpływa to na uproszczenie procesu zakupu cyfrowej waluty. Każdy użytkownik zyskuje możliwość przejścia do zakładki „Giełda” gdzie występuje opcja kup, ma mozliwość wybrania jednej z opcji, metod płatności. Do wyboru są kart kredytowych, Google Pay bądź Apple Pay.

Coin Wallet to portfel który jest uniwersalny. Ma możliwość przechowywania różnych kryptowalut. Aktualnie platforma obsługuje tokeny tokeny ERC20 i ERC223.

Aplikacja posiada możliwośc podjęcia działań na dwóch giełdach. Co ma za zadanie ułatwienie handlu cyfrową walutą bez obowiązku wychodzenia z aplikacji. Ułatwiona jest wymiana cyfrowych walut, szybko i sprawnie można wymienić praktycznie każdą z nich.

Strefa bezpieczeństwa

Coin Wallet powstał aby zaspokoić potrzeby traderów kryptowalutowych, szczególnie tych wrażliwych na udostępnianie własnych danych osobowych. Jego celem jest zagwarantowanie całkowitej kontroli nad prywatnymi kluczami a także zapewnienie bezpieczeństwa przed wyciekiem danych. Czego nie można powiedzieć o pozostałych portfelach. Ponadto Coin Wallet posiada dodatkowe funkcje tj. blokada reklam pochodzących os osób trzecich, które śledzą aktywność użytkownika.

Istnieją portfele, które narażają swoich klientów na dodatkowe zagrożenie. Wszystko za sprawą przechowywania danych w centralnej bazie.Owe dane mogą być zagrożone, istnieje ryzyko wycieknięcia ich. Opcja kontroli kluczy prywatnych oznacza, że posiadane monety nie mają możliwości bycia zajętymi bądź zablokowanymi. Coin Wallet przekazuje użytkownikom pełną kontrolę nad ich portfelami.

Rolą portfela jest zapewnienie łatwego dostępu do środków za pomocą interfejsu a także ułatwia dostęp do sieci blokchain. W Coin Wallet, wykorzystano bardzo wysokie zabezpieczenia, szyfrowania AES-256 haseł. Konta uznaje się za praktycznie niehakowalne. Obsługują bezpieczne połączenia a także działają z pomocą przeglądarki Tor. Dodatkowo rejestrując się w aplikacji nie wymaga ona podania danych osobowych. Aplikacja jest całkowicie pozbawiona reklam. Co sprzyja zapobieganiu wycieknięcia danych. Brak reklam sprawia, że reklamodawcy nie mają możliwości śledzenia danych użytkownika. Takim zagrożeniem aktualnie jest np. Google a także popularny Facebook.

Przez dołożenie Google Pay a także Apple Pay Coin Wallet staje się bardziej atrakcyjny dla osoby nabywającej kryptowaluty. Podsumowując wszystkie zalety produktu jest to idealny wybór przede wszystkim za sprawą bezpieczeństwa jak również ochrony danych. Nawet jeśli pominiemy opcje płatności. Jednakże jest ona kluczowa, zapewnia pominięcie nieporęcznych portali płatniczych. Wszystko sprawia, że istnieje wiele korzyści z posiadania Coin Wallet.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment